Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Kinga Zawodnik zalała się łzami. "Boję się". Niedawno przeszła operację zmniejszenia żołądka
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 03.10.2023 11:28

Kinga Zawodnik zalała się łzami. "Boję się". Niedawno przeszła operację zmniejszenia żołądka

Kinga Zawodnik
Kinga Zawodnik zalana łzami, fot. KAPiF; instagram.com/kinga_zawodnik_official

Kinga Zawodnik, gwiazda stacji TVN, od dziecka miała problem z otyłością. Niedawno poddała się operacji bariatrycznej, czyli zmniejszeniu żołądka. Teraz zamieściła bardzo emocjonalny wpis. Prezenterka jest zalana łzami. Co wydarzyło się w jej życiu?

Kinga Zawodnik w programie „Dieta czy cud” TVN

Kinga Zawodnik stała się powszechnie znana dzięki programowi TVN Style „Dieta czy cud”. Na oczach widzów sprawdzała różne diety, jednak pomimo wielu wysiłków w programie zrzuciła jedynie 10 kilogramów. I choć operację zmniejszenia żołądka zawsze traktowała jak ostateczność, w końcu się na nią zdecydowała.

Z całego zabiegu zdała relację w mediach społecznościowych. Pokazała na zdjęciach, jak wyglądała tuż po operacji bariatrycznej, nie wstydząc się siniaków ani opatrunków. Operacja wiązała się z licznymi konsekwencjami: tuż po niej przez dłuższy czas nie mogła jeść normalnych posiłków. Jej dieta musiała opierać się na kleikach i musach.

W wywiadach kilka tygodni po operacji mówiła, że na razie jedzenie nie sprawia jej przyjemności. Pilnuje jednak godzin posiłków oraz ich rodzajów. Teraz opublikowała bardzo emocjonalny post, pokazując łzy. Poniżej szczegóły tego, co wyznała fanom.

Kinga Zawodnik.jpg
Kinga Zawodnik w 2022 roku, fot. KAPiF
Kinga Zawodnik.jpg
Kinga Zawodnik w 2022 roku, fot. KAPiF
Gwiazda TVN przeszła operację bariatryczną. Pokazała, jak teraz wygląda jej brzuch. "Początki były tragiczne"

Kinga Zawodnik rozpłakała się na Instagramie

Zawodnik jeszcze niedawno cieszyła się, że już tydzień po operacji po wejściu na wagę zobaczyła, że schudła już 11 kilogramów. Wspomniała też, że w ciągu pierwszego miesiąca po tego typu zabiegu można stracić nawet 15 kilogramów. Teraz jednak miała do przekazania zupełnie inny komunikat. W jej mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym jest zalana łzami.

U mnie też nie zawsze jest kolorowo. Jestem taka, jak wy. To, że widzicie mnie w TV, w gazetach, na ściankach, ze znanymi osobami, to nie oznacza, że jestem kimś nadzwyczajnym i lepszym. Też miewam gorsze dni i też płacze. Też często zastanawiam się, co byłoby, gdyby… – zaczęła emocjonalny wpis Kinga.

To jednak był dopiero początek jej wywodu.

Kinga Zawodnik.jpg
Kinga Zawodnik, fot. KAPiF
Kinga Zawodnik.jpg
Kinga Zawodnik, fot. KAPiF

Kinga Zawodnik apeluje do fanek

Gwiazda stacji TVN ogłosiła, że postanowiła nie myśleć o tym, co byłoby, „gdyby”, i woli patrzeć w przyszłość. Cieszy się z sukcesów, a z porażek stara się wyciągać wnioski. Apeluje do czytelniczek, by nie dały sobie wmówić, że nic nie osiągną w życiu. Wiele spraw sobie poukładała.

Mam swoje humorki, krzyczę, przeklinam, wyolbrzymiam, martwię się na zapas. Boję się tego, co będzie za chwilę, boję się, że przeszłość do mnie wróci. Nie chcę popełniać błędów, ale je i tak popełniam. Jest wiele rzeczy, których się boję. Ale nie boję się płakać, bo łzy nie są oznaką słabości – napisała na Instagramie Zawodnik.

Finał jej wypowiedzi był jednak optymistyczny: zwróciła uwagę, że najważniejsze jest, by przełamywać swoje ograniczenia psychiczne i fizyczne.

Kinga Zawodnik.jpg
Kinga Zawodnik we wrześniu 2023, fot. KAPiF
Kinga Zawodnik.jpg
Kinga Zawodnik we wrześniu 2023, fot. KAPiF
Kinga Zawodnik.jpg
Kinga Zawodnik w 2022 roku, fot. KAPiF