Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Jak Joanna Jędrzejczyk radzi sobie w "Dance Dance Dance"?
Kamila Krótka
Kamila Krótka 24.03.2022 09:19

Jak Joanna Jędrzejczyk radzi sobie w "Dance Dance Dance"?

Joanna Jędrzejczyk w "Dance Dance Dance"
Fot. youtube.com/channel/UC2uYPzAPxfo8lwTdu3xdGEg
  • Program "Dance Dance Dance" spotyka się z negatywnymi opiniami widzów

  • Produkcja też nie jest zadowolona z Joanny Jędrzejczyk

  • Widzowie nie akceptują opinii Egurroli i Nowakowskiej

Program “Dance Dance Dance” ponownie zawitał na antenę TVP2. Tym razem do składu jury dołączyli Agustin Egurrola oraz Joanna Jędrzejczyk. Jak się okazuje, w jej przypadku pojawił się problem.

Joanna Jędrzejczyk w “Dance Dance Dance”

Nowe jury programu “Dance Dance Dance” niespecjalnie przypadło fanom do gustu. Co chwilę pojawiają się krytycznie uwagi na temat zachowania jurorów, a teraz negatywny komentarz wypłynął aż od produkcji programu.

Jak podaje serwis Pudelek, producenci zawiedli się na Joannie Jędrzejczyk, którzy liczyli na jej “mocny charakter”. Niestety nie spodziewali się tego, że jej osobowość zostanie przyćmiona przez innych członków jury.

- Producenci bardzo liczyli na pazur oraz mocny, kontrowersyjny charakter Joanny Jędrzejczyk, jednak po 2 odcinkach okazało się, że prywatne problemy uczestników oraz surowe oceny Agustina i Idy przyćmiły zupełnie jej osobę. Ponadto trzeba wycinać niektóre fragmenty wypowiedzi z jej udziałem, gdyż nie nadają się do emisji - zacytował portal swojego informatora.

Widzowie oburzeni zachowaniem jurorów

Widzowie też nie żałują sobie negatywnych komentarzy na temat programu “Dance Dance Dance”. Do gustu nie przypadły im szczególnie zbyt surowe oceny jurorów. Jak jednak widać, program ma wywoływać kontrowersje, a komentarze Egurroli i Nowakowskiej nie są przypadkowe.

Ostatnie zamieszanie wywołało też spięcie między Idą Nowakowską a Pawłem Cieślakiem. Przypomnijmy, że chodziło o solówkę tancerza. Egurrola poprosił uczestnika o powtórzenie jednego z elementów choreografii, bo - według jurora - nie został on wykonany perfekcyjnie.

Zirytowany Cieślak odmówił, mówiąc:

- Tańczyłem dla siebie. Nie dla ciebie, nie dla ciebie, nie dla ciebie. Nie chciałem siebie zawieść. I takie najbardziej są we mnie teraz emocje. Robiłem to dla siebie, więc nie będę nic powtarzał dla Was.

Nie spodobało się to jurorom, a starcie zakończyło się podsumowaniem Nowakowskiej słowami, że “jest to mało eleganckie”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: Pudelek.pl</p