Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Gwiazdy na premierze filmu "Mafia Mamma". Barbara Kurdej-Szatan, Zuzia Kaszuba z "Na Wspólnej", Odeta Moro
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.05.2023 13:49

Gwiazdy na premierze filmu "Mafia Mamma". Barbara Kurdej-Szatan, Zuzia Kaszuba z "Na Wspólnej", Odeta Moro

Zuzia Kaszuba, Barbara Kurdej-Szatan, Odeta Moro
fot. materiały prasowe

W warszawskim kinie Atlantic odbyła się oficjalna premiera filmu Catherine Hardwicke, "Mafia Mamma". Komedia z włoskimi gangsterami w tle przykuła uwagę polskich gwiazd. Na wydarzeniu zjawiły się same sławy.

Produkcja z Monicą Bellucci i Tonią Colette zapowiada się na jedną z zabawniejszych propozycji tego miesiąca. Na seans wybrały się również gwiazdy, które zachwyciły stylizacjami. Niektóre świetnie wpasowały się w tematykę filmu.

Premiera "Mafia Mamma": Barbara Kurdej-Szatan z przyjaciółką

Aktorka zdecydowanie poczuła słoneczny klimat Italii i przybyła na wydarzenie w letnim wydaniu. Kolorowy T-shirt został wpuszczony w modne jeansy wiązane w pasie, a na całość stylizacji Barbara Kurdej-Szatan zarzuciła jaskrawożółtą marynarkę. W takim wydaniu nietrudno było ją zauważyć, a promienny uśmiech potwierdzał tylko jej świetny humor przed seansem.

Na premierę wybrała się z przyjaciółką, dziennikarką TVN Magdaleną Bober. Towarzyszka wybrała bardziej stonowaną stylizację z beżowym kompletem i czarną marynarką. Tak jak główne bohaterki "Mafia Mamma", gwiazdy podkreśliły ubiorem kontrast swoich charakterów.

Telekamery 2023. Katarzyna Cichopek sama na gali wręczenia nagród, musiała wytłumaczyć Kurzajewskiego

Premiera "Mafia Mamma": Zuzia Kaszuba z mamą

Młoda gwiazda "Na Wspólnej" pojawiła się z mamą, co świetnie się składa, ponieważ "Mafia Mamma" trafia do kin właśnie w Dzień Matki. 15-latka przyszła w odważnej stylizacji, w której główną rolę grał czarny top z modnymi wycięciami. Do tego aktorka dodała krótką jeansową spódniczkę oraz długie skórzane kozaki. W takim wydaniu podbiłaby włoskie ulice.

Jej mama, Dorota, postawiła na wyrazisty czerwony kombinezon z odkrytymi rękami. Złote dodatki sprawiły, że stylizacja wydała się jeszcze bardziej elegancka. Świetny duet matki z córką.

Premiera "Mafia Mamma": Odeta Moro i inni

Wśród zaproszonych gwiazd nie zabrakło również dziennikarzy oraz influencerek znanych z mediów społecznościowych. Odeta Moro postawiła na wygodną stylizację wprost na wyjście do kina. Jeansy i szary podkoszulek uzupełniła kremową marynarką. Choć wybór nie wybijał się spośród innych, zdecydowanie wygrywał w kategorii komfortu.

Na premierze pojawiła się także Magdalena Lubacz znana z programu "Projekt Lady". Zdecydowanie odnalazła się w klimacie włoskiej mafii w długiej czerwonej sukience z mocnym wycięciem w okolicy talii.

Zobacz zdjęcia:

Barbara Kurdej-Szatan (37).jpg
fot. materiały prasowe
Barbara Kurdej-Szatan (36).jpg
fot. materiały prasowe
Zuzia Kaszuba z mamą.jpg
fot. materiały prasowe
Zuzia Kaszuba.jpg
fot. materiały prasowe
Dorota Kaszuba.jpg
fot. materiały prasowe
Odeta Moro.jpg
fot. materiały prasowe
Magdalena Lubacz.jpg
fot. materiały prasowe