Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > "Dance dance dance" Jędrzejczyk skrytykowała Idę Nowakowską. Widzowie komentują
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 24.03.2022 09:17

"Dance dance dance" Jędrzejczyk skrytykowała Idę Nowakowską. Widzowie komentują

Joanna Jędrzejczyk
Kadr z programu "Dance Dance Dance" TVP; screen youtube.com/Kronika24.pl
  • Spięcie na wizji między Joanną Jędrzejczyk i Idą Nowakowską

  • Zawodniczka zarzuci koleżance z jury niekonsekwencję w ocenianiu występów

  • Fragment kolejnego odcinka rozbudził emocje fanów

Joanna Jędrzejczyk została jurorką 3. edycji roztańczonego formatu „Dance Dance Dance”. Trzeba przyznać, że z powodu mnożących się w Internecie krytycznych komentarzy zawodniczka nie miała w TVP łatwego startu. Teraz sprawa nieco przycichła, a część nieprzychylnych Joannie Jędrzejczyk telewidzów przyzwyczaiła się już do widoku zawodniczki w jurorskiej loży. Po czasie okazuje się, że to właśnie komentarze sportsmenki teraz dbają o to, by odbiorcom przed telewizorami nie zabrakło emocji.

Joanna Jędrzejczyk nie przebiera w słowach. Ida Nowakowska będzie w tym sporze osamotniona

W najnowszym odcinku „Dance Dance Dance” Joanna Jędrzejczyk nieźle namiesza w jurorskim trio. Między całą trójką wywiąże się spór, który wyraźnie podzieli oceniających występy jurorów. Dowodem tego jest materiał, jaki pojawił się w sieci w środę 14 kwietnia.

Na oficjalnym profilu programu „Dance Dance Dance” na Instagramie światło dzienne ujrzał fragment czekającego na emisję odcinka show. Przypomnijmy, że telewidzowie będą mogli obejrzeć ciąg dalszy tanecznych zmagań uczestników formatu już jutro, tj. w piątek 16 kwietnia, o godzinie 20:35. Wszystko, co wystarczy zrobić, to wyposażyć się w przekąski, zasiąść wygodnie na kanapie i nastawić odbiornik na kanał TVP2.

Przecieki, jakie produkcja show udostępnia przed emisją w sieci, zwykle podnoszą ciśnienie fanów. Tak było i tym razem - w ostrą wymianę słów wplątały się Joanna Jędrzejczyk i Ida Nowakowska. Wątpliwości zawodniczki wzbudzi najwyraźniej sposób oceniania występów jednej z par przez Idę Nowakowską. Nie wiadomo jednak, o czyje popisy taneczne jurorki będą się sprzeczać.

- Ja myślę, że ty z odcinka na odcinek jesteś zupełnie sprzeczna sama ze sobą - zarzuci koleżance z jury Joanna Jędrzejczyk.

Podczas gdy Ida Nowakowska będzie się bronić, stanowczo wyrzekając się rzekomej niekonsekwencji w ocenianiu uczestników, Agustin Egurolla postanowi wkroczyć do akcji. Choreograf podejmie próbę pokojowego zakończenia konfliktu. Egurolla zaznaczy, że każdy ma prawo do własnego zdania. Choć słynny choreograf w międzyczasie bąknie w stronę Idy Nowakowskiej, że ta rzeczywiście konsekwentnie komplementowała występy omawianej pary, to z Joanną Jędrzejczyk przybije później symboliczną piątkę.

Internauci kipią z emocji. Zwracają uwagę na jeden szczegół

Czemu trudno się dziwić, konflikt, jaki wywiązał się między Joanną Jędrzejczyk a Idą Nowakowską, wyraźnie podgrzał emocje oczekującej niecierpliwie na emisję kolejnego odcinka widownię. Dowodem tego są komentarze na Instagramie. Internauci dociekają, która z tanecznych par mogła być powodem podobnego spięcia. Wiele osób stawia w tym przypadku na Pawła i Martę z programu "Rolnik szuka żony".

- No coraz ciekawiej… - dzieli się jeden z internautów.

- Pani Idą też wypowiada się na temat oceny pozostałych osób z jury.... - zauważa ktoś inny.

Uwagę fanów zwrócił również jeden drobny szczegół. Chodzi o minę Idy Nowakowskiej, jaką jurorka strzeliła tuż po tym, jak Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurolla przybili sobie piątkę. Ten widok, zdaniem niektórych, wyraża więcej niż jakiekolwiek słowa.

- Mina Pani Idy jest bezcenna na samym końcu - śmieje się fanka.

``

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Onet, Instagram, Telemagazyn

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]