Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Adam z "Sanatorium miłości" bierze ślub. Jak wygląda przyszła żona?
Karol Osiński
Karol Osiński 24.03.2022 09:25

Adam z "Sanatorium miłości" bierze ślub. Jak wygląda przyszła żona?

Adam Sanatorium miłości
fot. instagram.com/sanatorium_milosci_tvp

Uczestnik słynnego programu Telewizji Polskiej pt. „Sanatorium miłości”, Adam Siewierski nareszcie może mówić o wielkim szczęściu. Mimo że nie udało mu się znaleźć miłości w trakcie programu to po jego zakończeniu na drodze stanęła mu pewna Pani, która wkrótce będzie jego żoną. Znana jest data i miejsce ślubu.

  • Adam Siewierski z „Sanatorium miłości” to wdowiec

  • Podczas programu nie udało mu się znaleźć miłości

  • Ukochaną poznał dopiero po zakończeniu udziału

  • Wkrótce odbędzie się ich ślub

Miłości zdobywane na łamach programów telewizyjnych często są najgłośniej omawianymi w Polsce. Adam Siewierski dołącza do grona szczęśliwców, któremu udało się znaleźć ukochaną, jednak dopiero po zakończeniu udziału.

Adam Siewierski z „Sanatorium miłości” znalazł miłość

Adam Siewierski postanowił zgłosić się do programu „Sanatorium miłości” po tym, jak naszło go zwątpienie, że jeszcze kiedykolwiek na jego drodze stanie kobieta, w której będzie mógł się zakochać z wzajemnością.

66-letni mężczyzna jest wdowcem, a jego marzeniem było ponownie się zakochać i móc cieszyć się resztą życia u boku wyjątkowej osoby. Nie trzeba było czekać długo, by wpadła mu w oko pewna Pani. Była nią Barbara, o którą chciał walczyć do samego końca.

Kobieta odebrała tę deklarację, jako nacisk na jej osobę, wobec czego zdecydowała się wycofać z relacji z Adamem. Następnie walczył o względy Haliny, jednak tutaj sytuacja była całkowicie odwrotna, gdyż uznała, że nie wykazuje odpowiednich starań.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Skończyło się na tym, że Adam wrócił do domu bez miłości, co było bardzo niepokojącym znakiem dla jego córek. Kobiety liczyły, że ułoży sobie życie na nowo. Jednak skoro to nie pomogło, postanowiły kupić mu komputer, by mógł znaleźć kogoś w ten sposób.

Co ciekawe tak właśnie się stało. Dowiedział się wówczas, że przez cały czas jego poczynania śledziła pewna Pani Marta z Wieliczki. Jednak nie była to jedyna zainteresowana. Dostał mnóstwo zdjęć od kobiet z całej Polski, ale to właśnie ona zwyciężyła w biegu o jego względy.

- Szturmem wtargnęła w moje myśli. Pierwszą randkę mieliśmy w Wieliczce. W kawiarni, po wypiciu pierwszej kawy, byłem już zakochany! - powiedział Adam Siewierski w rozmowie z magazynem „Rewia”.

Adam Siewierski bierze ślub

Marta jest o pięć lat młodsza od Adama, jednak już po pierwszej randce wiedzieli, że wszystko układa się tak, jak powinno. Reszta spraw potoczyła się z górki. Mężczyzna postanowił udać się na grób swojej zmarłej żony i wszystko jej wytłumaczyć. Wierzy, że wspiera go w swoich decyzjach.

Znana jest już data ślubu Adama i Marty. Odbędzie się w piątek, 4 czerwca w Wolbromiu, skąd 66-latek pochodzi. Stającego po raz drugi na ślubnym kobiercu mężczyznę ponownie zobaczy jego 94-letnia mama. Wesele odbędzie się w Chełmnie, natomiast później mają zamiar wybrać się w podróż poślubną nad morze.

Zobacz zdjęcia:

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z oficjalnego profilu programu „Sanatorium miłości” na Instagramie, gdzie znajdziecie więcej zdjęć uczestników i nie tylko.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]