Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ocenili występ Krzysztofa Rutkowskiego w "Tańcu z Gwiazdami". Padły mocne słowa
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.08.2022 21:18

Ocenili występ Krzysztofa Rutkowskiego w "Tańcu z Gwiazdami". Padły mocne słowa

Krzysztof Rutkowski Taniec z Gwiazdami
Kadr z programu Taniec z Gwiazdami, prod. Polsat

Podczas najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" na scenie zaprezentował się Krzysztof Rutkowski. Najsłynniejszy polski detektyw otrzymał ostre słowa krytyki od jednego z członków jury. Uratować go mogą jedynie głosy widzów.

Występ słynnego detektywa od dawna był komentowany w mediach, a odbiorcy z zapartym tchem wyczekiwali dzisiejszego występu. Krzysztof Rutkowski wraz z Sylwią Madeńską zaprezentował salsę w stylu "Różowej Pantery". Oprawa sceniczna nie uchroniła duetu przed krytyką jury.

"Taniec z Gwiazdami": Krzysztof Rutkowski spotkał się z krytyką

Przed występem na parkiecie widzowie mogli zobaczyć, jak wyglądały przygotowania podczas prób. Dwa mocne charaktery musiały znaleźć nić porozumienia, by na parkiecie oczarować publiczność oraz wymagające jury.

W rytm piosenki tytułowej z kultowej produkcji detektywistycznej "Różowa Pantera" Krzysztof Rutkowski poruszał się po parkiecie w poszukiwaniu swojej partnerki. Sylwia Madeńska dwoiła się i troiła, by wyciągnąć z detektywa prawdziwego tancerza.

Choć po zakończonym występie para usłyszała gromkie brawa, jurorzy nie mieli pozytywnych komentarzy odnośnie do występu. Największą krytykę Krzysztof Rutkowski usłyszał z ust Iwony Pavlović. Tancerka oschle oceniła starania gwiazdora na najgorsze w historii "Tańca z Gwiazdami".

Pokazałeś, że masz poczucie humoru i dystans. To może byś teraz nam zatańczył? — pytała jurorka.

Pomimo krytyki gwiazdorskie grono zgodnie potwierdziło, że jeśli Krzysztof Rutkowski weźmie sobie do serca ich rady, a także zacznie ciężko trenować, ma szansę na finał. Na razie, aby znaleźć się w kolejnym etapie, detektyw musi liczyć na wsparcie fanów w sms-owym głosowaniu.

Internauci skomentowali występ Krzysztofa Rutkowskiego

Po występie fanpage programu został zalany komentarzami widzów, którzy z uwagą obserwowali każdy krok gwiazdora. Niektórzy podzielali opinię jurorów, wskazując na błędy popełnione podczas krótkiego występu.

Wstyd. Żenada.

Nie ma co, nie można patrzeć.

To nie można nazwać tańcem, niestety — pisano na temat występu.

Niektórzy internauci mieli jednak inną opinię na temat tanecznych umiejętności Krzysztofa Rutkowskiego. Pierwszy odcinek jest dla niego idealną okazją do zrobienia największych postępów. Pod okiem doświadczonej trenerki z pewnością ma szansę na poprawę z każdym kolejnym tańcem.

Krzysztof było kozacko.

Będzie się działo.Głosujemy na detektywa — namawiano.

Krzysztof Rutkowski od gwiazdorskiego jury otrzymał jedynie 17 punktów, w tym tylko 1 od Iwony Pavlović. Na razie duet plasuje się na ostatnim miejscu wśród uczestników. Detektyw z pewnością liczy na głosy widzów oraz internautów.

Krzysztof Rutkowski Taniec z Gwiazdami
Kadr z programu Taniec z Gwiazdami, prod. Polsat
Krzysztof Rutkowski Taniec z Gwiazdami
Kadr z programu Taniec z Gwiazdami, prod. Polsat

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Majdan nagle wparował do studia DDTVN, Rozenek nie mogła pohamować łez. "Tego nie było w planie"

  2. "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę, jedna zmiana wywołała burzę. Znamy szczegóły

  3. Hakiel pokazał, jak spędza czas z dziećmi po rozwodzie. Zabrał ukochaną? To zdjęcie może zdradzić wszystko

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].