Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wiadomo, kto namówił Halinę do udziału w "Sanatorium miłości"
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 24.03.2022 09:17

Wiadomo, kto namówił Halinę do udziału w "Sanatorium miłości"

Senatorium miłości
Facebook.com/@Sanatorium miłości TVP
  • Bohaterka „Sanatorium miłości” wyjawiła, kto namówił ją do udziału w show

  • Halinka nie traci nadziei na miłosny happy end

  • Niedawno zakończyła się 3. edycja uwielbianego programu

Format „Sanatorium miłości” powstał na fali popularności show „Rolnik szuka żony” z prowadzącą Martą Manowską na czele. Na łamach „Sanatorium miłości” telewidzowie mogą zapoznać się z postaciami 12 kuracjuszy, którzy pragną dać szczęściu w miłości kolejną szansę. Zimą TVP wyemitowało kolejną, trzecią już edycję hitowej produkcji. To właśnie w niej pojawiła się Halina Jaksa.

Bohaterka „Sanatorium miłości” wyjawiła, kto zachęcił ją do udziału w show

Ostatnio uczestniczka „Sanatorium miłości” gościła na swojej działce prezentera Mateusza Szymkowiaka. Dzięki zamieszczonej w sieci relacji z wyprawy fani mogli dowiedzieć się, jak pomieszkuje na swoim skrawku ziemi pogodna Halinka.

Spotkanie było doskonałym pretekstem do wspomnień z nagrań „Sanatorium miłości” oraz rozmowie na temat udziału w show. Mateusz Szymkowiak zachęcił byłą kuracjuszkę do sięgnięcia pamięcią jeszcze dalej wstecz, pytając, kto stoi za pojawieniem się Halinki na łamach show. Okazuje się, że maczała w tym palce bliska osoba z otoczenia syna seniorki.

Do udziału w „Sanatorium miłości” seniorkę miała zachęcić teściowa jej dorosłej już pociechy. W ocenie mamy małżonki syna Halinka wydawała się wprost idealną kandydatką. Teściowa miała zatem dobrego nosa, bo występ kuracjuszki w show z pewnością dostarczył setkom telewidzów niezapomnianych emocji.

- Syna teściowa mówi: Halina, leci coś takie w telewizji, ty byś się tam nadawała - relacjonowała bohaterka „Sanatorium miłości”.

Jak obecnie wiadomo, Halinka opuściła program, nie związawszy się z żadnym z kuracjuszy. O dalsze miłosne dzieje podpytywał również Mateusz Szymkowiak. Prezenter chciał dowiedzieć się, czy bohaterka programu „Sanatorium miłości” nie straciła nadziei na odnalezienie swej drugiej połowy. Seniorka podchodzi do tej kwestii z optymizmem.

- Wierzę, że może jeszcze znajdę. Trzeba wierzyć, tak to bym się nie zgłosiła - deklaruje była kuracjuszka.

Król i królowa turnusu

Na początku marca 2021 roku emisja 3. edycji show „Sanatorium miłości” dobiegła końca. Telewidzowie poznali wówczas króla i królową turnusu. Tym razem producenci przygotowali fanom show niemałą niespodziankę - zamiast zwyczajowej zwycięskiej pary wyłoniono króla i aż dwie królowe turnusu.

Przypomnijmy, że w 3. odsłonie „Sanatorium miłości” tytuł króla turnusu powędrował do Zdzisława. Królowymi turnusu zostały natomiast Halinka i Jadwiga.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook, Radio Zet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]