Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Tomasz Kammel skrytykowany przez internautów. Wszystko przez słowa na koncercie TVP
Barbara Bujar
Barbara Bujar 24.03.2022 09:18

Tomasz Kammel skrytykowany przez internautów. Wszystko przez słowa na koncercie TVP

TVP - Tomasz Kammel skrytykowany
TRICOLORS/East News
  • W niedzielę wielkanocną TVP wyemitowała koncert Andrei Bocellego

  • Wydarzenie poprowadził Tomasz Kammel, który zwrócił się ze sceny do siedzącego na widowni małżeństwa Kurskich

  • Prezenter kolejny raz naraził się internautom. W jego social mediach wciąż pojawiają się bezlitosne komentarze

  • Agentka Tomasza Kammela odmawia komentarza

Choć w ostatnim czasie TVP nie cieszy się dobrą opinią, Tomasz Kammel nie rezygnuje z ciepłej posady i wciąż cieszy się wizerunkiem czołowego prezentera stacji. Jego lojalność i zaangażowanie docenia Jacek Kurski, który wciąż powierza mu nowe zadania. Kilka dni temu prezenter poprowadził koncert Andrea Bocellego.

Niezwykły koncert na antenie TVP

Tegoroczna niedziela wielkanocna przyniosła Polakom wiele niesamowitych wrażeń. Jednym z najgłośniejszych wydarzeń był oczywiście koncert Andrea Bocellego, który wraz z Orkiestrą Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz zespołem wokalnym Warszawskiej Opery Kameralnej zaprezentował publiczności swoje najpiękniejsze utwory.

Choć liczba gości, którzy mogli uczestniczyć w koncercie osobiście, była ograniczona, na widowni nie zabrakło prezesa TVP Jacka Kurskiego. Szef w stacji przybył na wydarzenie wraz z małżonką, która tego dnia była jeszcze brzemienna. O ich obecności nie mógł nie wspomnieć Tomasz Kammel, któremu prezes powierzył rolę prowadzącego.

Tomasz Kammel w ogniu krytyki

Nie jest tajemnicą, że Tomasz Kammel od lat pełni funkcję czołowego prezentera Telewizji Polskiej. Dziennikarz prowadzi liczne programy rozrywkowe, popularną śniadaniówkę, a także większe wydarzenia, jak na przykład festiwale i imprezy sylwestrowe. Wobec tego nie mogło zabraknąć go na niedzielnym koncercie włoskiego twórcy.

Przeprowadzając widzów i gości przez wielkanocne wydarzenie, Tomasz Kammel nie przeszedł obojętnie obok faktu, że na widowni pojawili się Jacek Kurski i jego ciężarna wówczas małżonka. Prezenter prosto ze sceny zwrócił się do przyszłych rodziców, wygłaszając w ich kierunku całkiem spory komentarz. W mediach zrobiło się głośno.

- Bocelli zatytułował swój koncert „cud życia”. I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice – Joanna i Jacek Kurscy – powiedział Kammel.

Choć publiczność nagrodziła tę przemowę brawami, w sieci zawrzało. Internauci nie przebierając w słowach, zaczęli zarzucać prezenterowi hipokryzję i zwyczajne podlizywanie się prezesowi stacji. Na jego profilach społecznościowych wciąż pojawiają się nowe komentarze.

  • Wchodzenie w d*pę poziom hard

  • Ale z Pana cud życia

  • Cud życia, totalnie bez kręgosłupa jesteś – czytamy w komentarzach

Przypomnijmy, że to nie pierwsza krytyka, która wylała się na Tomasza Kammela w ostatnim czasie. Mimo to prezenter zachowuje zimną krew i nie odpowiada na bezlitosne wiadomości internautów. Komentarza odmawia także jego agentka, z którą udało nam się skontaktować.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Pudelek, TVP Info