Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Taniec z gwiazdami": Widzowie komentują porażkę Płoszajskiego i wskazują, kto wypadł gorzej. "Powinien zrezygnować"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 30.08.2022 09:30

"Taniec z gwiazdami": Widzowie komentują porażkę Płoszajskiego i wskazują, kto wypadł gorzej. "Powinien zrezygnować"

Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła
fot. kadr z programu "Taniec z Gwiazdami", sezon 13., odcinek 1.

W poniedziałkowy wieczór widzowie Polsatu byli świadkami pierwszego odcinka nowej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Występy niektórych uczestników wywołały skrajne emocje, a internauci tłumnie wyrazili swoje opinie. Niektórzy nie zgodzili się z odejściem Łukasza Płoszajskiego i Wiktorii Omyły.

Przez wiele edycji "Tańca z Gwiazdami" obowiązywała zasada, zgodnie z którą w pierwszym odcinku nie odpadała żadna z par. W obecnie trwającym sezonie mogliśmy zaobserwować zupełnie inną sytuację. Z tanecznym show pożegnali się Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła, jednak zdaniem widzów inna para powinna opuścić program. O kim mowa?

Pierwszy odcinek programu "Taniec z Gwiazdami". Widzowie są oburzeni

Za nami pierwszy odcinek tanecznego show, który wzbudził ogromne emocje wśród widzów. Obecnie trwający sezon jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Przypomnijmy, że po raz pierwszy w polskiej wersji programu występuje para jednopłciowa. Informacja ta początkowo wzbudziła skrajne emocje, jednak ostatecznie jurorzy pozytywnie ocenili ich występ. Więcej informacji na ten temat TUTAJ.

Ogromnym zaskoczeniem okazało się również opuszczenie programu przez Łukasza Płoszajskiego i Wiktorię Omyłą. Uczestnicy nie kryli smutku związanego z decyzją, podobnie jak widzowie, którzy odnieśli się do sprawy. Część z nich twierdzi, że Łukasz i Wiktoria niesłusznie odpadli z programu.

Na oficjalnym profilu "Tańca z Gwiazdami" mnożą się niepochlebne komentarze. Internauci nie zgadzają się z ogłoszoną decyzją. Ponadto pojawiły się głosy, że program rzekomo jest ustawiony. Żeby tego było mało, napisano, kto "powinien" odejść z programu.

Widzowie skrytykowali występ Krzysztofa Rutkowskiego

Werdykt oburzył wielu widzów. Na profilu "Tańca z Gwiazdami" mnożą się krytyczne słowa oraz komentarze wspierające Łukasza i Wiktorię. Odbiorcy zwrócili uwagę, iż program powinny opuszczać osoby, które najgorzej poradziły sobie z wykonaniem choreografii.

Wiele głosów wskazało, że Krzysztof Rutkowski wypadł najgorzej, dlatego to właśnie on powinien pożegnać się z programem. W zagorzałej dyskusji w komentarzach zwrócono uwagę, że program skupia się na tańcu, a więc to występy powinny być wyznacznikiem udziału w dalszej części programu. — W chwili ogłoszenia wyników Rutkowski powinien wyjść na środek i zrezygnować! Przerwać tę kompromitację i żenadę.

— Rutkowski ledwo mówił, a o tańcu to nie ma nawet co mówić.... Szkoda nerwów, aby to oglądać.... Łukasz trzymaj się, byliście super.

— O co chodzi w tym programie? Bo na pewno nie o taniec... — Program już od wielu odcinków jest ustawiony i byle jaki, a gwiazdy wykopane gdzieś z podziemia.

— To niesprawiedliwe, że oni odpadli, powinien detektyw — czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu "Tańca z Gwiazdami".

Zgadzacie się ze słowami internautów?

Występy Łukasza i Krzysztofa zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Łukasz Ploszajski
Łukasz Płoszajski, fot. instagram.com/lukaszploszajski
Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła
Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła, fot. kadr z programu "Taniec z Gwiazdami", sezon 13., odcinek 1.
Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła
Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła, fot. kadr z programu "Taniec z Gwiazdami", sezon 13., odcinek 1.
Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska, fot. kadr z programu "Taniec z Gwiazdami", sezon 13., odcinek 1.
Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska, fot. kadr z programu "Taniec z Gwiazdami", sezon 13., odcinek 1.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Majdan nagle wparował do studia DDTVN, Rozenek nie mogła pohamować łez. "Tego nie było w planie"

  2. "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę, jedna zmiana wywołała burzę. Znamy szczegóły

  3. Hakiel pokazał, jak spędza czas z dziećmi po rozwodzie. Zabrał ukochaną? To zdjęcie może zdradzić wszystko

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].