Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Stefano Terrazzino nie zatańczy już w "Tańcu z gwiazdami". Dostał nową pracę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.09.2022 11:49

Stefano Terrazzino nie zatańczy już w "Tańcu z gwiazdami". Dostał nową pracę

Stefano Terrazzino EA
fot.TRICOLORS/East News

Pierwszy odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" przygotował dla widzów wiele niespodzianek. Na parkiecie nie zobaczyliśmy jednego z najsławniejszych tancerzy. Produkcja wyszła do niego z inną propozycją.

Polsat po raz trzynasty rozpoczął zmagania celebrytów o Kryształową Kulę i tytuł zwycięscy najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie nie zabrakło emocji, a media nadal głośną komentują afery po premierowym odcinku. Podczas emisji okazało się, że w roli choreografa nie zobaczymy Stefano Terrazzino.

"Taniec z Gwiazdami": Stefano Terrazzino nie zatańczy z uczestniczką

Choreograf od ponad piętnastu lat jest związany z programem rozrywkowym, który bije rekordy popularności. Wielokrotnie występował na scenie z największymi gwiazdami polskiego show-biznesu m.in.: Kingą Rusin, Katarzyną Tusk, Justyną Steczkowską, Agatą Kuleszą, Katarzyną Glinką oraz Katarzyną Pakosińską.

Jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych tancerzy programu zyskał popularność i uznanie widzów. Podczas premierowego odcinka nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" okazało się, że tym razem nie zobaczymy go w roli trenera gwiazd.

W tym roku wiedziałem, że nadszedł czas, by już coś zmienić. Wiele rzeczy robi się z przyzwyczajenia, z poczucia bezpieczeństwa, by zostać wśród znajomych. [...] Ale nie chciałem się też żegnać z ekipą, tylko mieć z nią kontakt. I tak właśnie się stało — zostaję tu, ale już w nowej roli — mówił o nowej pracy w programie "Taniec z Gwiazdami".

"Taniec z Gwiazdami": Stefano Terrazzino zajmie się kostiumami

Widzowie Polsatu już podczas pierwszego odcinka mogli oglądać tancerza wśród kostiumów dla uczestników najnowszej edycji. Stefano Terrazzino nie ukrywał, że obowiązki stanowią dla niego wyznanie, ale z podszedł do nich z pełnym entuzjazmem.

Mało osób jednak wie, że choreograf ma wykształcenie krawieckie, które z pewnością pomoże mu w pracy na nowej posadzie. Powrót do czasów młodości pomoże mu rozwinąć dawną pasję, a być może nawet zainspiruje do nowych projektów.

— Przed laty kończyłem szkołę krawiectwa i krojenia teatralnego w Niemczech, a potem przez ponad 7 lat szyłem stroje wieczorowe i taneczne dla tancerzy i jurorów. Miałem swoje atelier. A teraz mam to szczęście, że mam swój zespół, świetne krawcowe i razem będziemy tworzyć — mówił w jednym z wywiadów.

Karolina Pisarek
Kadr z programu Taniec z Gwiazdami, prod. Polsat
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski, kadr z: "Taniec z gwiazdami", Polsat (2022)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Andrzej Piaseczny opowiedział o partnerze. Chce wziąć ślub w Polsce

  2. Były mąż księżniczki Anny ma nową partnerkę. Jest sporo młodsza

  3. "The Voice of Poland". Widzowie bezlitośni dla jednego z jurorów. "Ma coś chyba ze słuchem"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pomponik.pl