Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Nieprzyjemna sytuacja na antenie TVP z udziałem Korwina-Mikkego
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.03.2022 09:40

Nieprzyjemna sytuacja na antenie TVP z udziałem Korwina-Mikkego

EN 01428151 0002
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Janusz Korwin-Mikke był ostatnio gościem programu "Woronicza 17" na antenie TVP INFO. Polityk słynie z mocnych wypowiedzi i tym razem nie powstrzymał się przed kamerami od niewybrednych komentarzy.

W pewnym momencie prowadzący program Michał Rachoń zdecydował się zwrócić uwagę na to, co zostało wypowiedziane przez Janusza Korwin-Mikkego.

Janusz Korwin-Mikke przed kamerami TVP

Polityk, który został ugoszczony przez TVP, nie wytrzymał bez kontrowersyjnych słów. Wypowiedział się w temacie dotyczącym sytuacji na granicy polsko-białoruskiej oraz Aleksandra Łukaszenki.

Według Janusza-Korwin Mikkego prezydent białorusi "był życzliwy dla Polski". Lider Konfederacji zaznaczył także, że rzekomo uchodźcy, którzy przybywają z Iraku oraz Syrii na Białoruś, zamieszkują w luksusowych hotelach, by następnie za pomocą przewodnika dostać się na granicę z Polską.

Dodał także:

- Tu nie ma nikogo z Afganistanu, bo kobiety tam kochają, że za próbę gwałtu jest kara śmierci i nie uciekają

Prowadzący program na TVP zareagował na słowa Janusza Korwin-Mikkego

Prowadzący program nie mógł obojętnie słuchać wywodów polityka, więc zdecydował się pilnie zareagować. Nie wytrzymał słów, które mogą zranić wiele osób i odparł stanowczo:

- Pan dobrze wie, jaka jest charakterystyka reżimu białoruskiego i jak działa KGB. Rozumiem, że pan odgrywa teatr, że to jest pomysł polityczny, tylko bardzo proszę, żeby pan tego nie robił kosztem ludzi, którzy płacą za swoje działania życiem i zdrowiem.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku 2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie 3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/rRZQcOeZfC8" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe> Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].