Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Doda nową prowadzącą "Love Island"? Karolina Gilon odpowiedziała, nie wszyscy będą zadowoleni
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 11.04.2023 19:59

Doda nową prowadzącą "Love Island"? Karolina Gilon odpowiedziała, nie wszyscy będą zadowoleni

Karolina Gilon, Doda
swiatgwiazd.pl, KAPiF

Doda, występując w “Love Island. Wyspa miłości”, zachwyciła fanów show. W sieci zaroiło się od komentarzy internautów, którzy sugerowali, że gwiazda na stałe powinna zastąpić obecną prowadzącą Karolinę Gilon. W rozmowie ze Światem Gwiazd gospodyni programu wyznała, jak się poczuła, gdy dotarły do niej pomysły widzów Wyspy Miłości. 

Gdzie nie pojawi się Doda, tam wzbudza ogromne zamieszanie. Tak było również w przypadku występu gwiazdy w programie “Love Island”. Czy piosenkarce udałoby się wejść w buty wieloletniej prowadzącej show?

Doda zachwyciła fanów "Love Island. Wyspy miłości"

Nieoczekiwany występ Dody w “Love Island. Wyspie miłości” wzbudził ogromny entuzjazm wśród fanów programu. Piosenkarka, która nie kryje, że sama się do nich zalicza, wywołała w show niemałą burzę. 

Nie bała się otwarcie krytykować uczestników i szczerze wypowiadała się o relacjach łączących mieszkańców wyspy. Jej występ spotkał się z tak ciepłym przyjęciem, że niektórzy miłośnicy programu zaczęli apelować w sieci o to, by w kolejnej edycji to właśnie ona została prowadzącą

Na pomysł fanów zareagowała sama Karolina Gilon, która od wielu lat pełni funkcję gospodyni “Love Island. Wyspy miłości”. W rozmowie ze Światem Gwiazd wyjawiła, jak poczuła się, gdy zobaczyła komentarze sugerujące zastąpienie jej Dodą

19-letnia gwiazda "Stranger Things" ogłosiła zaręczyny. Jej wybrankiem jest syn legendy muzyki

To koniec Karoliny Gilon w "Love Island"?

Karolina Gilon nie kryła, że ma świadomość jak wielu fanów posiada Doda. Nie dziwi się też, że gdy zobaczyli ją w programie, zaczęli wypisywać w sieci wnioski o to, by została w programie na stałe. W jej przekonaniu, prasa chętnie podłapała ten trend

- Nagłówki były takie, że "chcą wymienić prowadzącą na Dodę", bo wystarczy jeden taki komentarz, to będzie się klikało, ale też chciałam zwrócić uwagę na to, ile moich fanów pisało, że Doda miała super występ, ale absolutnie prowadząca "Love Island" jest tylko jedna, więc ja się skupiłam na tym, że mam swoich fanów w tym programie i że nie chcieliby oni zmiany prowadzącej - orzekła gospodyni show w rozmowie ze Światem Gwiazd. 

Czy Doda ma szansę na zostanie prowadzącą "Love Island. Wyspy miłości"?

Karolina Gilon podkreśliła, że nie czuje, by jej pozycja była zagrożona przez Dodę. Produkcja nie bierze pod uwagę zastąpienia jej wokalistką, a i sama zainteresowana nie wydaje się nawet dążyć do dołączenia do “Love Island” na stałe. 

- Doda świetnie poradziła sobie w swojej roli, ale była po prostu naszym gościem. Doda jest wokalistką, ma swoje rzeczy do roboty, a ja dalej zajmuję mój tron na Wyspie Miłości i tak już zostanie - zakończyła temat gwiazda. 

Zobacz zdjęcia: 

1.jpg
fot. KAPiF
2.jpg
fot. KAPiF