Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Doda na Eurowizji? Dała nam jasną odpowiedź: "To nigdy nie był mój cel"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.05.2023 21:21

Doda na Eurowizji? Dała nam jasną odpowiedź: "To nigdy nie był mój cel"

Doda Eurowizja
fot. Świat Gwiazd; KAPIF

Wciąż nie milkną głosy na temat konkursu Piosenki Eurowizji i występu naszej wokalistki. Fani zastanawiają się, kto za rok zajmie miejsce Blanki i będzie reprezentować nasz kraj w Szwecji. Jedną z proponowanych jest Doda. Co na to sama piosenkarka?

Gwiazda pojawiła się dzisiaj na konferencji z okazji rozpoczynającego się Polsat SuperHit Festivalu. W rozmowie z naszym portalem ujawniła, czy jest szansa kiedykolwiek zobaczyć ją na eurowizyjnej scenie.

Doda na konferencji Polsat SuperHit Festival

Piosenkarka pojawiła się dzisiaj na uroczystej konferencji Polsatu z okazji rozpoczynającego się SuperHit Festivalu. Podczas spotkania z mediami wokalistka siedziała na honorowym miejscu - pomiędzy Niną Terentiew a Edwardem Miszczakiem. 

Po konferencji Doda porozmawiała z naszym portalem i ujawniła, jak przebiegają przygotowania do festiwalu i jak atmosfera panuje za kulisami stacji. Nagle podczas rozmowy padł temat Eurowizji i jej ewentualnego udziału w tym wydarzeniu.

Nie do wiary, co odkryli internauci. Przeczytali imię syna Michała Wiśniewskiego wspak i zaniemówili

Doda zdradza, czy pojawi się kiedykolwiek na Eurowizji

Wiele osób już teraz spekuluje na temat tego, kto za rok wystąpi w barwach Polski na kolejnej edycji Eurowizji w Szwecji. Nie da się ukryć, że jedną z faworytek publiczności jest właśnie Doda, która zachwyca nas swoimi kolejnymi przebojami.

Dzisiaj podczas rozmowy z naszym portalem piosenkarka ujawniła, czy jest szansa na spełnienie marzeń telewidzów i zobaczenie jej na eurowizyjnej scenie. Niestety, jej słowa mogą zasmucić niektórych internautów.

-Nigdy mi to nie chodziło po głowie. Nigdy to nie był mój cel, pragnienie. Nie mam ochoty i jako fanka chętnie kibicuję wszystkim naszym reprezentantom i trzymam kciuki za Polskę zawsze, ale przed telewizorem - ujawniła Doda w rozmowie ze “Światem Gwiazd”.

Doda skomentowała eurowizyjny występ Blanki

Jednocześnie artystka wypowiedziała się na temat tegorocznego występu naszej reprezentantki Blanki, która w Liverpoolu zaprezentowała się z piosenką “Solo” i zajęła 19. miejsce w Wielkim Finale. Okazało się, że prezentacja wokalistki bardzo przypadła do gustu gwieździe Polsatu.

-Myślę, że był bardzo poprawny, barwny, lekki, przyjemny - skomentowała występ Blanki Doda w rozmowie z naszym portalem.

Zobacz zdjęcia:

Doda 2.jpg
fot. KAPIF
Doda 3.jpg
fot. KAPIF
Doda 1.jpg
fot. KAPIF
Tagi: Polsat