Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Do "M jak miłość" powraca Magdalena Walach, fani są zachwyceni
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 24.03.2022 09:17

Do "M jak miłość" powraca Magdalena Walach, fani są zachwyceni

Magdalena Walach
M jak miłość
  • Magdalena Walach wraca do obsady „M jak Miłość”

  • Serialowa Agnieszka ponownie zaangażuje się w sprawę morderstwa sprzed lat

  • Z ekipy zniknie jednak dwóch innych młodych gwiazdorów

Magdalena Walach to aktorka z wykształcenia. Choć gwiazda grywa również w teatrze, największą rozpoznawalność przyniosły jej niewątpliwie role w hitowych serialach telewizyjnych („Pensjonat pod Różą”, „Twarzą w twarz”, „Komisarz Alex”). W świadomości wielu widzów Magdalena Walach to jednak przede wszystkim serialowa pani prokurator, Agnieszka Olszewska, w którą aktorka wciela się na potrzeby produkcji  „M jak Miłość”, programem cieszącym się nieprzemijającą popularnością.

Magdalena Walach wraca do „M jak Miłość”. W tle wątku z panią prokurator tajemnicza zbrodnia

Magdalena Walach zniknęła z obsady „M jak Miłość” w 2020 roku. Nie bez znaczenia była w tym przypadku relacja jej serialowej postaci, Agnieszki Olszewskiej, z Olkiem Chodakowskim (Maurycy Popiel). Obecnie doktor Chodakowski układa sobie życie u boku Anety Kryńskiej (Ilona Janyst) - wcześniej to Agnieszka została przypisana przez scenarzystów do postaci lekarza.

Po zawirowaniach w życiu uczuciowym serialowa Agnieszka wyjechała z córeczką Helenką do Szczecina. Po roku przerwy Magdalena Walach wraca na ekran z odświeżonym wątkiem granej przez siebie bohaterki. Scenarzyści wplączą serialową panią prokurator w historię Kamila Gryca (Marcin Bosak).

Serialowy Kamil wprowadzi się do domu z nieciekawą przeszłością. Jak się okaże, poprzedni właściciel nieruchomości miał zostać zamordowany w porażających okolicznościach, przez co po dziś dzień w ciemnym wnętrzu domu dzieją się dziwne, niewyjaśnione zjawiska. To właśnie bohaterka grana przez Magdalenę Walach zajmowała się sprawą wspomnianego morderstwa przed laty.

O pomoc do Agnieszki Olszewskiej zwróci się serialowy Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek). Producenci nie wyjawili, jaką rolę odegra w całym fikcyjnym zamieszaniu Magdalena Walach. Widzowie z pewnością będą mogli liczyć jednak na solidną dawkę emocji.

Na ten moment nie jest jasne, na jak długo Magdalena Walach zagości w obsadzie „M jak Miłość”. Aktorka pojawia się w serialu z przerwami od 2010 roku, co z pewnością wystarczyło, by zaskarbić sympatię fanów. Wielu z nich z pewnością ucieszyła wieść o powrocie gwiazdy do ekipy - tym bardziej że złych wieści z planu „M jak miłość” w ostatnim czasie niestety nie brakuje.

Aktorzy, których niebawem zabranie na ekranie

Dla fanów „M jak Miłość” mamy niestety także parę złych wiadomości. Chodzi o odejście z planu kilku gwiazdorów serialu. Z obsadą żegnają się między innymi młodzi, fikcyjni małżonkowie, Mateusz i Lilka.

Mateusz (Krystian Domagała) i Lilka (Monika Mielnicka) wyjadą szukać szczęścia poza granicami państwa. Los rzuci tych dwoje do Australii, gdzie mieszka już serialowy ojciec Mateusza, Marek (Kacper Kuszewski). Młodzi aktorzy pragną skupić się na maturze (w przypadku Krystiana) i nauce na studiach (w przypadku Moniki). O ich ewentualnym powrocie na plan „M jak Miłość” obecnie nic nie wiadomo.

W jednym z wywiadów Krystian Domagała wyjawiał, że nie wyklucza związania dalszych etapów edukacji ze sportem. Młody aktor rozważa złożenie papierów na AWF. O tym, jaką decyzję ostatecznie podjął, być może przekonamy się już niebawem.

``
``
``

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Plotek, Super Seriale

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]