Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Andrzej Piaseczny w "TzG" nawiązał do słów ojca Andrzeja Dudy
Michał Fitz
Michał Fitz 24.03.2022 09:36

Andrzej Piaseczny w "TzG" nawiązał do słów ojca Andrzeja Dudy

Piasek
Pawel Wodzynski/East News

Choć Andrzej Piaseczny to przede wszystkim popularny wokalista, ostatnimi czasy głównym tematem, który go dotyczy, nie jest jego dorobek artystyczny a orientacja seksualna. Od kiedy popularny "Piasek" wyznał, że jest gejem, na poważnie angażuje się w społeczne dyskusje dotyczące społeczności LGBTQ+.

Nie inaczej było także podczas poniedziałkowego wydania "Tańca z Gwiazdami". Na samym początku programu juror show odniósł się do słów, które w ciągu ostatnich kilkunastu godzin wywołały w mediach prawdziwą burzę.

"Taniec z Gwiazdami" - Andrzej Piaseczny komentuje słowa Jana Dudy

Tuż przed przyznaniem not pierwszej parze, wokalista zdecydował się na skomentowanie kontrowersyjnej tezy wysnutej przez ojca obecnego Prezydenta RP. Piaseczny pokusił się o kąśliwą, ale pozytywną w wybrzmieniu ripostę.

- Od wczoraj w internecie krąży nieśmiała teza pewnego naukowca, że można się ode mnie czymś zarazić. Otóż można się zarazić, wysokimi notami dla uczestników! - skomentował piosenkarz, jednocześnie chwaląc ocenianą parę.

"Taniec z Gwiazdami" - do jakich słów odnosił się juror?

Komentarz "Piaska" był wymowny, ale by w pełni zrozumieć jego kontekst, należy zapoznać się ze słowami Jana Dudy. Stwierdził on bowiem, że "homoseksualizm jest w znacznym stopniu zjawiskiem zaraźliwym".

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mało tego, na tym nie skończył. Dodał również, że twierdzenie, że płeć to kwestia wyboru "po prostu staje się modne i utrudnia dzieciom rozwój psychofizyczny". Trudno dziwić się, że tak mocne słowa wywołały medialną kontrowersję.

W związku z tym nie można też być zaskoczonym, że Piaseczny zdecydował się na skomentowanie tej tezy w trakcie programu, który w poniedziałkowe wieczory gości w domach tysięcy Polaków. Niewykluczone, że do tych słów odniosą się niedługo kolejne osoby angażujące się w sprawy społeczności LGBTQ+.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]