Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Janachowska i Majdan, Cichopek i Hakiel, Maserak i Foremniak... W "TzG" iskrzyło! Oto najsłynniejsze romanse programu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 03.03.2024 20:47

Janachowska i Majdan, Cichopek i Hakiel, Maserak i Foremniak... W "TzG" iskrzyło! Oto najsłynniejsze romanse programu

Taniec z gwiazdami
Romanse na planie "Tańca z gwiazdami", fot. KAPiF

Właśnie rusza nowy sezon programu „Taniec z gwiazdami”. Na jego planie wielokrotnie wybuchały ogniste romanse. Niektóre związki, które zaczęły się na parkiecie, zakończyły się ślubem lub dziećmi. Które gwiazdy romansowały ze swoimi trenerami?

„Taniec z gwiazdami”: romanse na planie

„Taniec z gwiazdami” emitowany jest (z przerwami) od 2005 roku. Do 2011 odcinki powstawały na TVN, później zaś format przejęła stacja Polsat. 3 marca rusza nowy 14. sezon na tym kanale. Taneczne wyczyny gwiazd show-biznesu oraz ich trenerów przeszły już do historii. Wyczyny na parkiecie to jednak nie wszystko.

Nie od dzisiaj wiadomo, że taniec wywołuje silne emocje. Okazało się, że dzieje się tak nawet podczas profesjonalnych zawodów. Na planie „TzG” wielokrotnie rodziły się ogniste uczucia. Które z gwiazd romansowało ze swoimi tanecznymi partnerami, a o których jedynie prasa snuła plotki? Poniżej wszystkie szczegóły!

Oni nie mają szans w „Tańcu z Gwiazdami”. Kto odpadnie na samym początku? Dla tych gwiazd to nie są dobre wieści "Taniec Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska może liczyć na specjalne traktowanie. Bez tego w ogóle nie wzięłaby udziału w show!

Które gwiazdy znalazły miłość w „Tańcu z gwiazdami”?

Jedna z par, którą parkiet „Tańca z gwiazdami” połączył na bardzo długo, to Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Duet zakochał się w sobie, a związek zakończył się ślubem i narodzinami dwójki dzieci. Ich małżeństwo dobiegło jednak końca, a dawno zakochani są już w nowych związkach.

Dużo szybciej zakończył się związek Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka. Para najpierw bardzo długo zaprzeczała, że jest razem. Kiedy jednak wreszcie ogłosili związek, prasa pisała tylko o nich. Stało się to półtora roku po zakończeniu programu. Relacja rozpadła się jednak w 2009.

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska poznali się na parkiecie. Kilka lat później doczekali się doczekali się dziecka. Przyjaźnią się do dzisiaj. Za to już w pierwszej edycji na Polsacie wybuchło uczucie między Klaudią Halejcio i Tomaszem Barańskim. Ich związek przetrwał kilka lat.

Doniesienia prasowe, dotyczące romansów, czasem wywoływały jednak sporo bólu. O nieco mniej optymistycznych historiach przeczytacie poniżej.

„Taniec z gwiazdami”: plotki o romansach gwiazd

Kiedy na parkiecie pojawili się Tomasz Stockinger i Blanka Winiarska, prasa natychmiast zaczęła spekulować, czy coś ich łączy. Szybko temu zaprzeczyli.

To jakaś bujda. Najlepiej sprzedają się tanie sensacje i tego doszukują się dziennikarze. Blanka i ja po prostu przyjaźnimy się – tłumaczył Stockinger w Super Expressie.

W 2009 roku media donosiły, jakoby Radosław Majdan i jego trenerka Izabela Janachowska mieli się ku sobie. Dziennikarze zwracali uwagę, że Iza jest bardzo podobna do byłej dziewczyny piłkarza, Dody. Wygląda jednak na to, że także w ich przypadku były to tylko niepotwierdzone plotki.

Taniec z gwiazdami, romanse na parkiecie, które gwiazdy były w związku
Anna Głogowska i Piotr Gąsowski, Taniec z gwiazdami, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, romanse na parkiecie, które gwiazdy były w związku
Iza Janachowska i Radosław Majdan, Taniec z gwiazdami, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, romanse na parkiecie, które gwiazdy były w związku
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Taniec z gwiazdami, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, romanse na parkiecie, które gwiazdy były w związku
Klaudia Halejcio i Tomasz Barański, Taniec z gwiazdami, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, romanse na parkiecie, które gwiazdy były w związku
Blanka Winiarska i Tomasz Stockinger, Taniec z gwiazdami, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, romanse na parkiecie, które gwiazdy były w związku
Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak, Taniec z gwiazdami, fot. KAPiF