Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Taniec z Gwiazdami". Jeszcze się nie zaczęło, a już afera. U jurorów gorąco. Odezwał się Maserak
Anna Lipska
Anna Lipska 03.03.2024 17:40

"Taniec z Gwiazdami". Jeszcze się nie zaczęło, a już afera. U jurorów gorąco. Odezwał się Maserak

Taniec z Gwiazdami, pierwsza afera
Taniec z Gwiazdami, pierwsza afera, fot. KAPIF/Instagram

Już w niedzielę 3 marca pierwszy odcinek 14. już odsłony show “Taniec z Gwiazdami”. Jeszcze się nie zaczęło, a już afera. Odezwał się Rafał Maserak.

Rafał Maserak w jury "Tańcu z gwiazdami"

W nowej 14. edycji “tańca z Gwiazdami” wiele zmian. Nie tylko pora emisji, ale też nowy panel jurorski. Na stanowisku pozostała Iwona Pavlović, a dołączyli do niej Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda i Rafał Maserak. 

Jak się spiszą? Tego dowiemy się już dziś, ale skład wyraźnie odświeżony i na pewno budzi zaciekawienie fanów formatu. Zwłaszcza całkiem nowy dla wielu Wygoda

Ile?! Lepiej usiądźcie. Taką sumkę zgarnie Małgorzata Ostrowska-Królikowska za udział w "TzG" Waldek z "Rolnika" publikuje o raku piersi, a Dorota? Niepokojąca refleksja w jej relacji... Co się dzieje?

Agnieszka Kaczorowska komentuje jury nowego "Tańca z Gwiazdami"

Agnieszka Kaczorowska była typowana do roli jurorki “Tańca z Gwiazdami”. Ostatecznie jednak nie zasiądzie na fotelu obok Czarnej Mamby. Wypowiedziała się jednak na temat składu. Zwłaszcza Tomasza Wygody. W rozmowie z Plotkiem skomentowała debiutującego w nowej roli tancerza. 

Jest to człowiek wywodzący się z innego stylu tańca, gdzie indziej działający [...]. Wszyscy tancerze, żeby dowiedzieć się, kim jest, musieli go wygooglać, czyli jakby dla tancerzy towarzyskich, nie jest autorytetem [...]. Ja jestem nikim w świecie hip-hopu i nigdy nie podjęłabym się oceniania hip-hopowego konkursu, bo nie jestem w tym specjalistą. [...]. Dla mnie jest to trochę jak sędzia piłki nożnej sędziujący siatkówkę - powiedziała.

Na jej słowa ostro zareagował Maserak.

Agnieszka Kaczorowska, fot. KAPIF
Agnieszka Kaczorowska, fot. KAPIF

Rafał Maserak odpowiada na słowa Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska jest doświadczona tancerka, ale to, co powiedziała, nie spodobało się jej koledze po fachu i nowemu jurorowi “Tańca z Gwiazdami” Rafałowi Maserakowi. W rozmowie z Pomponikiem najpierw westchnął:

Wzdycham, ponieważ Agnieszka trochę odleciała. I uważam, że troszeczkę przesadza. Wydaje mi się, że to jest taka jakaś jej zazdrość. Miała możliwość być na castingu na jurora, no niestety jej się nie udało. I teraz po prostu swoje żale wylewa w internecie - powiedział.

I nie zgodził się zupełnie z jej słowami.

Przede wszystkim on nie jest ze świata tańca towarzyskiego, tylko ze świata bardziej teatralnego. Ona nie musi go znać. Może gdzieś Agnieszka nie wgłębiała się w wyższą kulturę - dodał.

Jeszcze się nie zaczęło, a już pierwsza aferka…

Rafał Maserak, fot. KAPIF
Rafał Maserak, fot. KAPIF
Rafał Maserak, fot. KAPIF
Rafał Maserak, fot. KAPIF