Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ewa Kasprzyk chwilę przed startem „Tańca z Gwiazdami” zmieniła fryzurę. Jako jurorka będzie wyglądać jak gwiazda Hollywood
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.02.2024 19:58

Ewa Kasprzyk chwilę przed startem „Tańca z Gwiazdami” zmieniła fryzurę. Jako jurorka będzie wyglądać jak gwiazda Hollywood

Ewa Kasprzyk, Taniec z Gwiazdami 2024
Ewa Kasprzyk z nową fryzurą, fot. KAPiF

Ewa Kasprzyk przygotowuje się do odpowiedzialnej roli jurorki w nowym sezonie „Taniec z gwiazdami” 2024. Zadbała już o odpowiedni wygląd. Zdjęcia nowej fryzury robią wrażenie!

Ewa Kasprzyk w "Taniec z gwiazdami 2024"

Ewa Kasprzyk znalazła się gronie odświeżonego jury programu „Taniec z gwiazdami”. W 2024 roku w tanecznym show uczestników będą oceniać oprócz niej tancerz Rafał Maserak, choreograf Tomasz Jan Wygoda oraz niezmiennie „czarna mamba” Ivona Pavlović. Prowadzącymi są Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Także pary uczestników zapowiadają się niezwykle obiecująco. O Kryształową Kulę zawalczą: Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz, Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska, Roksana Węgiel i Michał Kassin, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara, Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka oraz Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska. 

Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu „Taniec z Gwiazdami” już 3 marca o godz. 20:00 w Polsacie. Debiutująca jurorka już zadbała o odświeżony wygląd. Ta fryzura to spore zaskoczenie dla jej fanów, wszystkie zdjęcia znajdziecie poniżej.

Odmieniona Beata Kozidrak powraca! Przefarbowała i skróciła włosy. Zmiana taka, że wszyscy się zachwycają Co się stało z włosami Iwony Węgrowskiej?! Fryzjer zrobił z niej inną osobę. Po 15 latach przeszła odważną metamorfozę

Ewa Kasprzyk w programach rozrywkowych

Ewa Kasprzyk obecna jest w branży aktorskiej od 1980 roku. Od tego czasu wcieliła się w wiele kultowych ról serialowych i filmowych. Dobrze wie, jak ważna jest prezencja w tym zawodzie, a wrodzonej charyzmy jej nie brakuje. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy gwiazda pojawia się w programie rozrywkowym.

W 2015 roku Kasprzyk brała udział w trzeciej edycji „Tańca z gwiazdami”, wtedy jeszcze jako uczestniczka. Partnerował jej wtedy Jan Kliment. Z kolei w 2021 wystąpiła z partnerem Michałem Kozerskim w reality show TVN „Power Couple”.

Ostatnio gwiazda wielokrotnie zmieniała uczesanie. Oczywiście od lat jest wierna asymetrycznym kosmykom, ułożonym w stylu „artystycznego nieładu”. W minionych miesiącach zapuszczała włosy, które sięgały jej do ramion. Jak wygląda teraz? Relację z wizyty u fryzjera znajdziecie poniżej.

Ewa Kasprzyk, nowa fryzura, Taniec z gwiazdami 2024
Ewa Kasprzyk na początku lutego 2024, fot. KAPiF

Ewa Kasprzyk: zdjęcia nowej fryzury

Kasprzyk od dłuższego czasu odwiedza jednego fryzjera, uwielbianego przez inne polskie sławy. U Wojtka Maliszewskiego czeszą się Beata Kozidrak, Paulina Smaszcz, Iwona Węgrowska, Grażyna Szapołowska, Agnieszka Grochowska, Małgosia Ohme, Rafał Grabias i wiele innych gwiazd. Od początku roku Ewa odwiedzała salon Wojtka kilka razy, w tym 30 stycznia.

Kochani, dzisiaj czesałam się u Wojtka Maliszewskiego. Uważam, że bardzo ładnie – ogłosiła na Instagramie 13 lutego, chwaląc się asymetryczną fryzurą z grzywką do tyłu.

Kasprzyk wczoraj znowu pojawiła się u Maliszewskiego i zdecydowanie zmieniła styl na bardziej klasyczny i elegancki. Jej włosy, zamiast typowego artystycznego nieładu, prezentują się bardzo stylowo. Nieco uniosła końcówki, a całość robi lekkie i dynamiczne wrażenie.

Ewa Kasprzyk, nowa fryzura, Taniec z gwiazdami 2024
Nowa fryzura Ewy Kasprzyk u Wojtka Maliszewskiego, fot. instagram.com/bymaliszewskiii
Ewa Kasprzyk, nowa fryzura, Taniec z gwiazdami 2024
Nowa fryzura Ewy Kasprzyk u Wojtka Maliszewskiego, fot. instagram.com/bymaliszewskiii
Ewa Kasprzyk, nowa fryzura, Taniec z gwiazdami 2024
Ewa Kasprzyk u Wojtka Maliszewskiego 30 stycznia 2024, fot. instagram.com/bymaliszewskiii
Ewa Kasprzyk, nowa fryzura, Taniec z gwiazdami 2024
Ewa Kasprzyk na premierze “Chłopów”, fot. KAPiF
Ewa Kasprzyk, nowa fryzura, Taniec z gwiazdami 2024
Ewa Kasprzyk z partnerem i psem, fot. KAPiF