Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Wielka czystka w "M jak Miłość". Oni znikną z obsady serialu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.05.2024 19:29

Wielka czystka w "M jak Miłość". Oni znikną z obsady serialu

M jak miłość
fot. Instagram

Dotychczasowe rewolucje w Telewizji Polskiej to niejedyne zmiany, z jakimi spotkają się widzowie. Okazuje się, że na celowniku znalazła się także jedna z najpopularniejszych produkcji stacji. Serial "M jak miłość" będzie musiał pożegnać aktorów. Kogo nie zobaczymy już w obsadzie?

Wielkie zmiany w TVP. Co dalej z "M jak miłość"?

Po wyborach parlamentarnych oczywiste było, że telewizja publiczna przejdzie dogłębną reformację. Dotychczas dziennikarzom często zarzucano sympatyzowanie z ówczesną partią rządzącą. Niewielu jednak spodziewało się aż takich zmian.

Z posadami pożegnała się większość dziennikarzy, a widzowie zobaczyli nowe wydania takich programów jak m.in.: "Teleexpress" czy nowy serwis informacyjny "19:30". Zmiany zaszły także w porannym "Pytaniu na śniadanie". Wymieniono wszystkich dotychczasowych gospodarzy śniadaniówki. Obecnie obserwujemy w roli prezenterów m.in.: Kasię Dowbor, Beatę Tadlę czy Roberta Stockingera.

Widzowie TVP obawiali się wycofania ulubionych programów takich jak m.in.: "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" czy "M jak miłość". Do tej pory wydawało się, że popularne tytuły mogą czuć się stabilnie w ofercie programowej. Nadchodzi jednak rewolucja.

Z popularnym serialem pożegna się szereg znanych gwiazd. Aktorzy, którzy występowali latami w "M jak miłość" znikną z ekranów. Znamy listę "wielkiej czystki".

Aktorka "M jak miłość" urodziła w wieku 60 lat. Tak dziś wyglądają jej bliźnięta Odmłodzili Barbarę w "M jak miłość". Nowy sezon, inna Mostowiakowa

Widzowie "M jak miłość" pożegnali wiele gwiazd. To nie koniec zmian

Obyczajowy serial zawitał na antenie Telewizji Polskiej w 2000 roku. Od ponad dwóch dekad z sukcesem przyciąga do siebie widzów, a losy bohaterów nadal zaskakują. Wraz z nimi przeżywamy sukcesy, miłostki, a także bolesne chwile.

Produkcja już kilkukrotnie musiała poradzić sobie z sytuacją, w której pożegnaliśmy odtwórcę ważnej roli w "M jak miłość". Śmierć zakończyła wątki m.in.: Emiliana Kamińskiego, Witolda Pyrkosza czy Andrzeja Precigsa. Dla fanów serialu był to ogromny cios.

Tym razem dojdzie do równie nagłych pożegnań. "Super Express" donosi o odejściu z obsady kilku aktorów. Ich postaci jeszcze niedawno wzbudzały wiele emocji wśród widzów. Kogo będziemy musieli pożegnać? Szczegóły poniżej. 

Wielkie czystki w "M jak miłość". Kto odchodzi z serialu?

Scenarzyści często musieli użyć sporo kreatywności, by "usunąć" postacie przez rezygnację aktorów z dalszej współpracy. Wszyscy chyba pamiętamy słynną scenę wypadku Hanki Mostowiak, która uderzyła w kartony, gdy Małgorzata Kożuchowska postanowiła odejść z "M jak miłość". Tym razem lista aktorów jest nieco dłuższa.

Na ekranie nie zobaczymy już m.in.: Anny Kerth, grającej Ewę Kalinowską oraz Aleksandra Szeląga, czyli syna Kalinowskiej, Wojtka. Część widzów miała nadzieję na powrót dawnych postaci jednak z pewnością w "M jak miłość" nie zagra Jakub Józefowicz, czyli Łukasz Wojciechowski oraz Iga Kreft, która przez dekady wcielała się w rolę Uli.

Dla produkcji jest to szansa na stworzenie nowych, zaskakujących wątków. Tylko czy widzowie będą chcieli powrócić do serialu bez ulubionych postaci? Nowe odcinki trafią do TVP już po wakacjach.

M jak miłość, fot. KAPiF
Wielkie czystki w “M jak miłość”, fot. KAPiF
M jak miłość, fot. Instagram
Wielkie czystki w “M jak miłość”, fot. Instagram
M jak miłość, fot. Instagram
Wielkie czystki w “M jak miłość”, fot. Instagram

Źródło: SE