Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Widzowie "M jak miłość" wściekli na produkcję
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 20.05.2024 19:20

Widzowie "M jak miłość" wściekli na produkcję

Widzowie "M jak miłość" wściekli na produkcję
fot. Instagram

Niedługo odbędą się finałowe odcinki “M jak miłość”. Okazuje się, że widzowie są wściekli na decyzję produkcji. To, co postanowiono, wywołało falę oburzenia. 

Serial TVP hitem w Telewizji

Serial "M jak Miłość" jest bezsprzecznie jednym z najpopularniejszych polskich seriali, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów od ponad dwóch dekad i nadal przyciąga uwagę telewidzów. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody, takie jak Telekamery. Fabuła serialu koncentruje się na losach rodziny Mostowiaków oraz ich bliskich. 

Dzięki tej telenoweli wielu aktorów, takich jak Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, Kasia Cichopek i wielu innych, zdobyło ogromną popularność. Mikołaj Roznerski jest związany z serialem od ponad dekady i obecnie odgrywa jedną z głównych ról, która jest rozbudowana i pełna emocji. Widzowie mogą być zaskoczeni tym, co zobaczą w ostatnich odcinkach przed wakacjami.

Śmierć proboszcza w "M jak Miłość". Barbara w żałobie. Tak smutnych scen dawno nie było Alkohol, kłamstwa i zdrady. Gwiazda "M jak miłość" przeżyła koszmar w małżeństwie. O wszystkim opowiedziała

Ostatni odcinek "M jak Miłość"

Zbliża się przerwa wakacyjna w emisji "M jak Miłość", a przed widzami tylko kilka odcinków do zakończenia sezonu. Napięcie sięga apogeum, zwłaszcza w przypadku Marcina, jednego z głównych bohaterów serialu. 

Według opisu "Faktu", w ostatnim odcinku detektyw stanie się ofiarą przestępców, którzy zastosują podstępne metody. Marcin zostanie zaatakowany i uprowadzony na odludzie, gdzie brutalnie zostanie pobity, pozostawiony nieprzytomny w kałuży krwi. 

Czy bohater przeżyje tę próbę? Widzowie będą musieli czekać aż do września, aby poznać odpowiedź na to pytanie, ponieważ opisany odcinek zostanie wyemitowany 21 maja w Dwójce.

Widzowie TVP niezadowoleni z decyzji produkcji

W ostatnim czasie produkcja show zapowiedziała finał trwającego sezonu. Widzom nie spodobało się, że tak szybko będą musieli rozstać się z ulubionymi bohaterami.

W tym wątku nie padło jeszcze ostatnie słowo… Dwuodcinkowy finał sezonu 'M jak miłość' już w najbliższy poniedziałek i wtorek! Nie przegapcie - czytamy na Instagramie serialu. 

Fani są zaniepokojeni tym, że ich ulubiony sezon programu zakończy się miesiąc przed początkiem wakacji.

  • Do wakacji miesiąc, a już koniec sezonu?,
  •  Jeszcze trochę i w marcu skończycie sezon…, 
  • Dlaczego tak szybko kończycie sezon? Kiedyś serial był emitowany do końca czerwca, 
  • To już koniec? Przecież wakacje są za ponad miesiąc, a jeszcze przerwy były w ciągu roku. To nie fair, sezon powinien skończyć się w ostatnim tygodniu szkolnym
  • Dno i trzy metry mułu - czytamy komentarze internautów. 

Zgadzacie się z nimi?

"M jak miłość", fot. Instagram
"M jak miłość", fot. Instagram