Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Odmłodzili Barbarę w "M jak miłość". Nowy sezon, inna Mostowiakowa
Karolina Kurek
Karolina Kurek 22.05.2024 16:57

Odmłodzili Barbarę w "M jak miłość". Nowy sezon, inna Mostowiakowa

"M jak miłość"
fot. KAPiF

Nowe odcinki “M jak miłość” zapewnią ogromne emocje telewidzom przed ekranami odbiorników. Okazuje się także, że Barbara Mostowiak, pojawi się całkiem odmieniona. Czy zagra ją Teresa Lipowska?

"M jak miłość" - ulubiony serial Polaków

“M jak miłość" to produkcja Telewizji Polskiej, która zadebiutowała na ekranach odbiorników w listopadzie 2000 roku. Jest to jeden z najdłużej emitowanych seriali TVP. Saga o rodzie Mostowiaków cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. “M jak miłość” od lat bije rekordy popularności. Serial został nagrodzony trzykrotnie Telekamerą “Tele Tygodnia” w kategorii “serial” oraz Złotą Telekamerą.

Fabuła formatu rozpoczęła się w dniu 40-tej rocznicy ślubu Barbary i Lucjana Mostowiaków. Początkowo głównymi bohaterami “M jak miłość” byli nestorzy rodu oraz ich dzieci: Maria, Marta, Marek i Małgorzata. Dziś serial ma mnóstwo nowych bohaterów i wątków, które przyciągają telewidzów w każdym wieku. 

Ostatni odcinek sezonu "M jak Miłość". Emocje sięgną zenitu Widzowie "M jak miłość" wściekli na produkcję

Nowy sezon "M jak miłość"

Po wakacjach na telewidzów czeka ogrom emocji w serialu “M jak miłość”. Scenarzyści zapewnią fanom produkcji wiele zwrotów akcji. W nowym sezonie dojdzie do ucieczki 15-letniej Basi, córki Marii i Artura ze starszym od niej chłopakiem. Kolejnym wątkiem będą problemy Bartka. Byłego męża Uli po rozwodzie z córką Marka czekają kolejne trudne przeżycia. Mężczyzna zwiąże się z Dorotą, która choruje na nowotwór. 

Jednak rodzina Mostowiaków największy dramat przeżyje w związku z porwaniem Marcina. Chodakowski zostanie uprowadzony w trakcie poszukiwań Małgosi, najmłodszej córki Barbary i Lucjana. 

Taka fabuła z pewnością zapewni wysoką oglądalność “M jak miłość” we wrześniu. 

Metamorfoza Barbary w "M jak miłość"

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z planu serialu “M jak miłość”. Arkadiusz Smoleński, który wciela się w Bartka, udostępnił wspólną fotografię z Teresą Lipowską, czyli uwielbianą przez telewidzów nestorką rodu, Barbarą Mostowiak. 

Uwagę zwraca metamorfoza, którą przeszła serialowa Basia. Styliści produkcji zafundowali Mostowiakowej nową fryzurę. Mama Marysi i Marty prezentuje się fantastycznie w nowym uczesaniu i odświeżonym kolorze włosów. Trzeba przyznać, że Basia wygląda na o wiele młodszą, niż jest w rzeczywistości. 

To zdjęcie z pewnością zamknęło usta wszystkim tym, którzy od jakiegoś czasu spekulują o odejściu Teresy Lipowskiej z “M jak Miłość”. 

Jak wam się podoba metamorfoza Barbary Mostowiak?

Arkadiusz Smoleński, Teresa Lipowska, fot. Instagram
Arkadiusz Smoleński, Teresa Lipowska, fot. Instagram
Teresa Lipowska, fot. KAPiF
Teresa Lipowska, fot. KAPiF