Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Norbi zdradza, co dalej z "Kołem fortuny". TVP znalazła już dla niego zastępstwo?
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 17.02.2024 19:12

Norbi zdradza, co dalej z "Kołem fortuny". TVP znalazła już dla niego zastępstwo?

"Koło fortuny"
"Koło fortuny" wróci bez Norbiego?, fot. KAPiF

Program „Koło fortuny” był emitowany od 1992 roku. Czy teraz przyszedł jego koniec? Norbi ujawnia, jaka jest przyszłość teleturnieju TVP. Czy Telewizja Polska znalazła już dla niego zastępcę?

Norbi w programie "Koło fortuny", czy został zwolniony z TVP?

„Koło fortuny” to jeden z najbardziej kultowych teleturniejów z potężną historią. Program emitowany był z przerwami od 1992 roku i doczekał się wielu prowadzących. Norbi pojawił się na tym stanowisku w 2021 roku, kiedy to zastąpił Rafała Brzozowskiego. Razem z Izabellą Krzan prowadzili format aż do teraz.

Zwolnienia dziennikarzy i prezenterów w Telewizji Polskiej trwają w najlepsze. Po osobach z programów informacyjnych przyszedł czas na prowadzących programów rozrywkowych. Zniknęła cała ekipa „Pytania na śniadanie”, zastąpiona przez nowe postacie.

Ostatnie doniesienia prasowe mówiły o tym, że Iza Krzan nie tylko straciła pracę w „Pytaniu na śniadanie”, ale też właśnie w „Kole fortuny”. Wraz z nią miał zostać zwolniony Norbi. Co o tym wiadomo? Wszystkie szczegóły poniżej.

Ciężarna Marta Paszkin z "Rolnika" trafiła na porodówkę, a lekarze odesłali ją do domu! "No i czekam dalej" Smutne wieści dla fanów "Na dobre i na złe". Jedna z największych gwiazd odchodzi z serialu

Czy Norbi odejdzie z "Koła fortuny"?

W minionych miesiącach nie kręcono zdjęć do nowych odcinków „Koła fortuny”. Wynikało to z faktu, że powstałego wcześniej materiału ma starczyć aż do kwietnia tego roku. Dlatego wiele osób miało nadzieję, że miotła w TVP nie dosięgnie ani programu, ani jego prowadzących. Portal Plotek przekazał jednak niedawno ponure wieści.

Iza ma już umowę z inną stacją. A Norbi jest na bruku – donosił informator serwisu, informując o zwolnieniu prowadzących.

Czy zatem teleturniej TVP niedługo zniknie z ekranów? Właśnie pojawiło się oświadczenie samego Norbiego, cytujemy je poniżej.

Norbi ujawnia, jaka jest przyszłość "Koła fortuny"

O los programu oraz samego Norbiego zapytali artystę dziennikarze portalu ShowNews. Dotychczasowy prowadzący „Koła fortuny” wyznał, że nagrania skończyli w maju 2023 roku. Dopiero ostatnio zaczął się zastanawiać, co będzie dalej z jego programem.

Jestem do dyspozycji. Z telewizją nie byłem ani na kontrakcie, ani na umowie o dzieło, ani na umowie o pracę. Gdy dzwonił telefon, po prostu pojawiałem się na planie. Kiedy produkcja zadzwoni, wsiądę w samochód i przyjadę na plan. Jeśli jednak będę z tej drugiej strony i już nie będę prowadzić „Koła fortuny”, nie będę się obrażał ani nie będę z tego tytułu płakać. Nie będę też komuś ciosać kołków na głowie, a wręcz przeciwnie, będę trzymać kciuki, bo taki mam charakter, że każdemu życzę jak najlepiej. Taki jest show-biznes, że nie ma pustki – ogłosił Norbi.

Jednocześnie artysta zapewnił, że jego zdaniem sam program raczej nie zostanie zdjęty z anteny. Odcinków starczy do czerwca, a w wakacje zawsze są emitowane powtórki. Nowe odcinki, które miałyby pojawić się we wrześniu, powinny być zatem nagrywane w lipcu.

Oglądalność „Koła fortuny” była znakomita. Fajnie byłoby się jeszcze spotkać z tymi ludźmi – z uczestnikami, którzy przyjeżdżali z różnych stron Polski i świetnie się bawią, a także z osobami z produkcją. Bardzo zżyliśmy się z ekipą. Czułem się tam znakomicie, to była dla mnie przyjemna praca i dobra zabawa – zaznacza Norbi.

A wy chcielibyście oglądać go dalej w roli prowadzącego?

czy Norbi odchodzi z
Norbi i Izabella Krzan w TVP, fot. KAPiF
czy Norbi odchodzi z
Norbi w “Jaka to melodia?”, fot. KAPiF
czy Norbi odchodzi z
Norbi, fot. KAPiF
czy Norbi odchodzi z
Norbi, fot. KAPiF

Źródło: ShowNews, Plotek

Tagi: TVP