Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Nasz nowy dom". Została sama. Rak zabrał jej mamę, a teraz babcię
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.05.2024 17:09

"Nasz nowy dom". Została sama. Rak zabrał jej mamę, a teraz babcię

"Nasz nowy dom"
fot. KAPiF/Instagram

Okazało się, że uczestników “Nasz nowy dom” spotkała wielka tragedia. Najpierw zmarła mama dziewczynki, a teraz przez nowotwór musiała pożegnać się z babcią. Szczegóły. 

"Nasz nowy dom" w telewizji

"Nasz Nowy Dom" to program telewizyjny nadawany przez stację Polsat, który zadebiutował w 2013 roku. Każdy odcinek przedstawia historię rodziny zmagającej się z trudnymi warunkami życia. Widzowie mogą śledzić, jak ekipa remontowa odmienia ich dom w ciągu pięciu dni. 

Po zakończeniu prac prowadząca, Ela Romanowska, pokazuje rodzinie ich odnowione mieszkanie. Program jest bardzo popularny wśród widzów, a obecnie emitowana jest już 22. edycja. Nowe odcinki można oglądać w środy i czwartki o godzinie 20:05.

Wśród uczestników programu zdarzają się również wielkie emocje. Niestety także te negatywne.

Widzowie "Nasz nowy dom" węszą przekręt. "Najdziwniejszy odcinek od początku edycji" Okrucieństwo w „Nasz nowy dom”! Zrobili maskotkę z chorego kota, a teraz usuwają dowody. Zwierzę walczy o życie

Uczestniczka programu "Nasz nowy dom" zmarła

Katarzyna Dowbor, która wcześniej prowadziła program, w 2021 roku odnowiła dom Anny Malinowskiej. Anna znajdowała się w trudnej sytuacji życiowej. Była właścicielką baru "Modrzewiak" i borykała się z problemami finansowymi. W 2020 roku jej córka została zdiagnozowana z nowotworem żołądka.

 Szybko wszystko poszło. Okazało się, że są przerzuty do kości, szpiku kostnego. Nikomu nie życzę, by przeżył śmierć własnego dziecka - wspominała kobieta w programie "Nasz nowy dom". 

Po śmierci córki, pani Anna przejęła opiekę nad swoją nastoletnią wnuczką, Gabrielą. Katarzyna Dowbor całkowicie odmieniła ich dom. W życiu Gabrysi doszło do kolejnej tragedii. 

"Nasz nowy dom". Babcia Gabrysi nie żyje

Niedawno u pani Anny zdiagnozowano nowotwór jelita grubego z przerzutami do płuc i wątroby. Według "Dziennika Łódzkiego" przeszła ona operację oraz chemioterapię.

Nie poddaję się, muszę żyć dla Gabrysi […]. Oprócz mnie nie ma nikogo - mówiła pani Anna o swojej wnuczce dla "Dziennika Łódzkiego.

Niestety, pani Anna zmarła 20 maja. Internauci byli głęboko poruszeni wiadomością o jej śmierci.

  • To bardzo przykra wiadomość. 
  • To straszne. Co będzie z wnuczką? Ona ma dopiero 14 lat.
  • Tak bardzo mi przykro. 
  • Niech spoczywa w pokoju - pisali w mediach społecznościowych.

Składamy najszczersze kondolencje. 

"Nasz nowy dom", fot. kadr z programu
Katarzyna Dowbor, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor, fot. KAPiF