Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Kasia Cichopek przerywa milczenie ws. "M jak Miłość"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 03.06.2024 14:24

Kasia Cichopek przerywa milczenie ws. "M jak Miłość"

M jak Miłość/Kasia Cichopek
fot. KAPiF

Niedawno zakończyła się emisja serialu “M jak Miłość”. Fani już nie mogą się doczekać nowych odcinków po wakacjach. Katarzyna Cichopek zabrała głos w sprawie serialu. Szczegóły. 

Finał sezonu "M jak miłość"

Serial “M jak miłość” od lat cieszy się mianem najpopularniejszego serialu wśród Polaków. Niedawno wyemitowano ostatni odcinek formatu przed wakacjami. Finał sezonu zapewnił telewidzom silne emocje, gdyż doszło do dramatycznych scen z udziałem Marcina Chodakowskiego, w którego wciela się Mikołaj Roznerski. 

Mężczyzna podjął działania, by odnaleźć Małgosię, byłą żonę zmarłego wujka i najmłodszą córkę Mostowiaków. Kobieta wiele lat temu wyjechała do Stanów Zjednoczonych i zerwała kontakt z bliskimi. 

Z tego powodu Marcin znalazł się na celowniku mafii. Chodakowski zdając sobie sprawę z zagrożenia, podjął wszelkie środki ostrożności, jednak nie udało mu się uciec przed grupą przestępczą. Mężczyzna został porwany przez jednego z członków mafii, Roberta. Fani “M jak Miłość” dowiedzą się dopiero po wakacjach, jak potoczyły się losy Marcina. 

Wielka czystka w "M jak Miłość". Oni znikną z obsady serialu Aktorka "M jak miłość" urodziła w wieku 60 lat. Tak dziś wyglądają jej bliźnięta

Metamorfoza Barbary Mostowiak w nowym sezonie "M jak Miłość"

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z planu “M jak miłość”. Arkadiusz Smoleński, który wciela się w Bartka, pochwalił się wspólną fotografią z Barbarą, graną przez Teresę Lipowską. Artyści na udostępnionym kadrze prezentują szerokie uśmiechy. Uwagę od razu przykuwa metamorfoza, jaką styliści na planie zafundowali serialowej nestorce rodu Mostowiaków.

Bohaterka zyskała nową fryzurę, a dokładnie podjęto decyzję o zmianie uczesania Barbary. Ma ona również odświeżony kolor włosów. Trzeba przyznać, że ekranowa Basia prezentuje się spektakularnie w nowej odsłonie. Metamorfoza sprawiła również, że wygląda ona o wiele młodziej. W sieci, co jakiś czas pojawia się informacja, że Lipowska zamierza rozstać się z “M jak Miłość”. Zdjęcie dodane przez Smoleńskiego zaprzecza tym doniesieniom. 

Kasia Cichopek zdradza, co wydarzy się po wakacjach w "M jak Miłość"

Kadrami z planu “M jak Miłość” pochwaliła się również Katarzyna Cichopek, która od lat wciela się postać Kingi Zduńskiej, żony Piotrka. Aktorka ma ostatnio powody ro radości, gdyż razem z ukochanym, Maciejem Kurzajewskim prowadzą własny kanał na platformie YouTube, a niedawno po wieloletniej przerwie powróciła do stacji telewizyjnej Polsat. Teraz Kasia przekazała co wydarzy się po wakacjach w “M jak miłość”. Nie zabraknie emocji.

Pozdrawiam was z planu "M jak miłość", gdzie od godziny 7 nagrywamy nowe odcinki, wakacyjne odcinki. Tym razem Piotr z Kingą jadą w podróż, mini podróż, i oczywiście będzie wesoło, będzie się dużo działo, będzie dużo wpadek. Co dokładnie się wydarzy będziecie mogli zobaczyć jesienią - zdradziła Cichopek na InstaStories. 

Będziecie oglądać nowy sezon “M jak miłość”?

Katarzyna Cichopek, fot. Instagram
Katarzyna Cichopek, fot. Instagram
Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF