Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Dzień Dobry Tvn

Dzień Dobry Tvn

Pilne ŚG
24.03.2022 09:47 Zaręczyny w "Dzień Dobry TVN". Ogromne poruszenie w studiu

"Dzień dobry TVN" to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych. Widzowie z pewnością przyzwyczajeni są do licznych niespodzianek na wizji, ale czegoś takiego mogli się nie spodziewać. Na planie odbyły się zaręczyny, w których asystował sam Filip Chajzer. Gośćmi "DDTVN" byli mistrzowie w tenisie stołowym, Samuel Kulczycki i Miłosz Redzimski, którym towarzyszyły ich partnerki. Jeden ze sportowców postanowił skorzystać z okazji i oświadczyć się swojej dziewczynie.

pjimage (74)
24.03.2022 09:46 13 lat temu niespodziewanie zmarł Maciej Kuroń. Wczoraj obchodziliśmy rocznicę jego śmierci

13 lat temu, 25 grudnia 2008 roku, zmarł Maciej Kuroń. Był nie tylko uwielbianym przez Polaków kucharzem i dziennikarzem kulinarnym, ale też wspaniałym ojcem i mężem. Dzieci Kuronia wspominały go w mediach społecznościowych.To właśnie z Maciejem Kuroniem wielu Polaków stawiało swoje pierwsze kroki w kuchni. Sami przyznają, że to właśnie dziennikarz znacznie przyczynił się do rozwinięcia ich kulinarnych umiejętności.

pjimage (71)
24.03.2022 09:46 Wpadka Małgorzaty Ohme na wizji. Ekspertka nie mogła uwierzyć

Małgorzata Ohme zaliczyła ogromną wpadkę w sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN". Zaproszona ekspertka nie mogła aż uwierzyć w to, co słyszy. Temat w studiu dotyczył przewożenia psa w samochodzie.Okazało się, że Małgorzata Ohme nie zna podstawowych zasad, jakimi powinno się kierować, przewożąc psy w aucie. Totalnie skompromitowała się przed widzami "Dzień Dobry TVN", jak i samą behawiorystką.

Ohme
24.03.2022 09:46 Wpadka Małgorzaty Ohme w studiu "Dzień Dobry TVN". Co się tam działo?

Na instagramowym profilu Dzień Dobry TVN pojawiło się nagranie z przemówieniem Małgorzaty Ohme, na którym zaliczyła wpadkę. Dziennikarka pomyliła się, po czym wyłączono kamerę.Małgorzata Ohme jest polską psycholog, dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Od 2019 roku prowadzi poranny program Dzień dobry TVN. Jest byłą żoną psychologa Rafała Ohme, z którym ma dwójkę dzieci: Jerzego i Klarę.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga
24.03.2022 09:46 Agnieszka Woźniak-Starak mimo protestów zabrała głos w "Dzień dobry TVN". "To jest moje zdanie"

Podczas ostatniego odcinka programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN" prowadząca show Agnieszka Woźniak-Starak w zdecydowany sposób wypowiedziała swoje zdanie, nie zwracając uwagi na protesty wydawcy. Dziennikarka zabrała głos w sprawie śmierci psa założyciela zespołu Łzy Adama Konkola.Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Prowadząca program "Dzień Dobry TVN" mimo protestów wydawcy porannego show wypowiedziała się na temat postrzelenia psa członka zespołu Łzy Adama Konkola. Wszystko działo się na żywo w trakcie trwania najnowszego wydania "Dzień Dobry TVN".

tvn
24.03.2022 09:45 Andrzej Sołtysik w "DDTVN" podzielił się problemami z życia prywatnego

7 grudnia gościem programu "Dzień Dobry TVN" była Narine Szostak, twórczyni kampanii #N97, która opowiedziała o swojej dziesięcioletniej walce z niepłodnością. Prowadzący program Andrzej Sołtysik, także się otworzył i podzielił problemem, jaki spotkał go w małżeństwie. Andrzej Sołtysik to dziennikarz i prezenter telewizyjny, który swoją karierę zaczynał w latach 90., pracując w radiu RMF FM. Następnie zatrudnił się w TVP 3, z której przeszedł do Polsatu, a z kolei z niego trafił do TVN-u, gdzie pracuje do dziś. Od 2007 roku jest współprowadzącym programu "Dzień Dobry TVN", w którym ostatnio zdobył się na prywatne wyznanie.

Anna Kalczyńska
24.03.2022 09:43 Anna Kalczyńska ćwiczy na kanapie DDTVN. Nagranie pojawiło się w sieci

Program "Dzień Dobry TVN" od wielu lat bije rekordy popularności. Nadawana od 2005 roku śniadaniówka jest ulubionym rozpoczęciem dnia większości Polaków. Poranne show pełne jest niespodzianek i emocji, a to wszystko dlatego, że program nadawany jest na żywo bez cięć i powtórek. Widzowie są w szoku, co wyprawiała Anna Kalczyńska podczas ostatniego odcinka "Dzień Dobry TVN"."Dzień Dobry TVN" od wielu lat jest ukochanym programem Polaków. W śniadaniówce nie brakuje zabawnych sytuacji i niespodziewanych wrażeń. Fanów show rozbawiło zachowanie prowadzącej Anny Kalczyńskiej podczas środowego wydania DDTVN. Co robiła dziennikarka?

Dzień Dobry TVN
24.03.2022 09:42 Wpadka w Dzień Dobry TVN. Wkradły się niechciane słowa

"Dzień Dobry TVN" to program śniadaniowy transmitowany na żywo w godzinach porannych. Do show zapraszani są różnorodni goście, którzy rozmawiają z prowadzącymi na lżejsze i cięższe tematy. W programie bardzo łatwo o wpadkę, ponieważ wszystko nadawane jest na żywo, bez żadnych cięć i poprawek. Ostatnio byliśmy świadkami zabawnej sytuacji. Podczas emisji jednej z prowadzących wkradło się kilka niechcianych słów. "Dzień Dobry TVN" od 2015 roku cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Polacy chętnie zasiadają przed telewizorami i razem ze śniadaniówką rozpoczynają swój dzień. Tym razem widzowie byli świadkami niecodziennej sytuacji, która wydarzyła się podczas ostatniego odcinka programu. Padło kilka niespodziewanych słów.

DDTVN
24.03.2022 09:39 Nieoczekiwane sceny w studiu DDTVN. Prezenterzy przeżyli chwile grozy: „To się mogło źle skończyć"

"Dzień dobry TVN" to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce. Od marca 2020 roku do grona prowadzących formatu dołączyli m.in. Paulina Krupińska i Damian Michałowski. To właśnie im w ostatnim odcinku przydarzył się wypadek, który mógł skończyć się znacznie gorzej. "Dzień dobry TVN" emitowany jest już od kilkunastu lat i przez ten czas zdołał zaskarbić sobie ogromną sympatię widzów.

Prokop i Ohme ddtvn
24.03.2022 09:36 Dorota Wellman nie wystąpiła w "Dzień Dobry TVN". Kto pojawił się u boku Marcina Prokopa?

W programie „Dzień Dobry TVN” doszło do niespodziewanej zmiany. Marcin Prokop poinformował za pośrednictwem InstaStories śniadaniówki, że dzisiejszego programu nie poprowadzi z nim Dorota Wellman. Jej miejsce zajęła Małgorzata Ohme. Dziennikarz tłumaczył, że jego wieloletnia koleżanka musi odpocząć.Fani DDTVN bez wątpienia będą zaskoczeni widokiem innej prezenterki niż Dorota Wellman u boku Marcina Prokopa. Absencja dziennikarki została oficjalnie potwierdzona chwilę przed startem programu.

Barbara Kurdej-Szatan
24.03.2022 09:36 Kurdej-Szatan z mężem i dziećmi pojawili się w studiu "DDTVN". Przekazali cudowne wieści

Barbara Kurdej-Szatan gościła w programie "Dzień dobry TVN". Towarzyszył jej mąż Rafał Szatan i dzieci - Hanna i Henryk. W programie opowiedzieli o tym, jak przezwyciężyli kryzys małżeński i jak zmiany wpłynęły na ich związek.Barbara Kurdej-Szatan jest znaną aktorką teatralną, telewizyjną i filmową; bywała także piosenkarką i prezenterką telewizyjną. Zdobyła trzy Telekamery dla najlepszej aktorki oraz jedną Złotą Telekamerę. Polacy mogą ją kojarzyć z ról w "Dzień dobry, kocham cię!", "W rytmie serca" i "M jak Miłość". Prowadziła takie programy, jak "Kocham cię, Polsko!", "The Voice of Poland" i "The Voice Kids" oraz "Dance Dance Dance". Trafiła do finału 10. edycji programu "Taniec z gwiazdami", a tej jesieni można ją zobaczyć w 15. serii show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:[td_block_13 limit="1" post_ids="321894"]