Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Paulina Krupińska skrytykowana za prowadzenie "DD TVN". Fanka ma jedną prośbę
Aleksander Goldman
Aleksander Goldman 24.03.2022 09:51

Paulina Krupińska skrytykowana za prowadzenie "DD TVN". Fanka ma jedną prośbę

Paulina Krupińska
fot. screen / Dzień Dobry TVN / TVN

Paulina Krupińska dołączyła do grona prowadzących program "Dzień Dobry TVN" blisko dwa lata temu. Mimo że wśród komentarzy na temat pracy byłej Miss Polonia przeważają głosy pozytywne, w mediach społecznościowych pojawia się również krytyka. Nie inaczej stało się przy okazji upublicznienia przez prezenterkę jednego ze zdjęć.

Paulina Krupińska skrytykowana przez widzkę. "Ten program nie jest o pani"

Krupińska-Karpiel (przypomnijmy, że gospodyni "Dzień Dobry TVN" od kilku lat jest żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki, lidera zespołu Zakopower) tworzy na co dzień duet z Damianem Michałowskim. Prezenterka bardzo sprawnie zamieniła wybieg na telewizyjne studio, co wielokrotnie podkreślali jej instagramowi obserwujący.

– Jesteś wspaniałą oraz sympatyczną kobietą, miło się na Ciebie patrzy i Ciebie słucha – napisała pod ostatnim zdjęciem Pauliny jedna z fanek.

Obok ogólnych zachwytów pojawiły się jednak także głosy krytyki, dotyczące między innymi sposobu prowadzenia przez Krupińską rozmów z gośćmi. Jedna z internautek zdobyła się także na apel.

– Paulino, mam prośbę. Jak przychodzi do was gość, który chce przekazać swoją wiedzę, to proszę dać mu się wypowiedzieć. Bo, z całym szacunkiem, ale dzisiaj tak pani nawijała, że nadal nie wiem, jak zrobić fajne zdjęcie telefonem! Dziękuję i pozdrawiam – napisała. – Droga pani, mam doświadczenie 20-letnie, więc pozwoliłam się podzielić też moim doświadczeniem – napisała 35-letnia prezenterka. – Tylko że, z całym szacunkiem, ale ten program nie jest o pani, i pani doświadczeniach – stwierdziła zaś kolejna z fanek.

Jak oceniacie Krupińską?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Ogromne oburzenie, widzowie TVP nie zostawili na Cichopek suchej nitki

  2. Zasmucające wieści w sprawie Piotra Żyły. Próbował wszystko ukryć? Tabloid właśnie przekazał

  3. Fani ślą gratulacje, uwielbiana wokalistka właśnie ogłosiła ciążę. Pokazała spory brzuszek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].