Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Pies w "Dzień dobry TVN" rozbawił Filipa Chajzera. Wpadka na wizji
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 24.03.2022 09:48

Pies w "Dzień dobry TVN" rozbawił Filipa Chajzera. Wpadka na wizji

Filip Chajzer
Fot. kadr z programu "Dzień dobry TVN"

"Dzień dobry TVN" to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych, który od lat emitowany jest na antenie TVN. Prowadzącymi czwartkowego wydania byli Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. W pewnym momencie przydarzyła im się bardzo przykra niespodzianka.

- Tutaj nie znaczymy terenu - skwitowała nagle Małgorzata Ohme. Filip Chajzer wręcz zanosił się ze śmiechu. Wszystko przez uroczego czworonoga.

"Dzień dobry TVN": Filip Chajzer nie wytrzymał

W czwartkowym odcinku "Dzień dobry TVN" specjalnym gościem był m.in. behawiorysta zwierząt, któremu towarzyszyły dwa psiaki. Razem z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem rozmawiali na temat najlepszych smyczy, szelek i obroży dla czworonogów.

Na początku rozmowy nie działo się nic szczególnego. Pieski najwyraźniej czuły się komfortowo i spokojnie siedziały obok swojego opiekuna. Nagle jeden z pupili postanowił załatwić swoje potrzeby.

Wszystko stało się na tyle szybko, że ani psi psycholog, ani prowadzący nie byli w stanie w żaden sposób zareagować. Gdy pies wreszcie zsikał się na dywan, behawiorysta widocznie się zawstydził, ale Filip Chajzer zdawał się nic sobie z tego nie robić. Zaczął zanosić się śmiechem. Małgorzata Ohme zachowała zimną krew i pokusiła się o adekwatny komentarz.

- Tutaj nie znaczymy terenu - rzuciła dziennikarka. Widzieliście wczorajszy odcinek?

Zobacz wideo:

@prada_pies Taka sytuacja @ddtvn #foryou #dlaciebie ♬ dźwięk oryginalny - Prada 🐶🐶
Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Tragiczne wieści gruchnęły nagle, uwielbiana aktorka znaleziona martwa 2. Niebywałe, co właśnie pojawiło się na profilu Donalda Tuska. Łzy same cisną się do oczu 3. Wielka radość w życiu Andrzeja Piasecznego, zewsząd napływają gratulacje

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].