Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Romans w "Tańcu z Gwiazdami"? Tabloid przyłapał ich na randce. Nie odrywali od siebie rąk
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.04.2024 15:23

Romans w "Tańcu z Gwiazdami"? Tabloid przyłapał ich na randce. Nie odrywali od siebie rąk

"Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF
fot.: KAPiF

Jakby mało było emocji związanych z “Tańcem z gwiazdami”, w przestrzeni publicznej właśnie pojawiły się doniesienia o romansie uczestników. To nie pierwszyzna w przypadku popularnego show Polsatu.

"Taniec z gwiazdami" rozpala emocje

Już dawno “Taniec z gwiazdami” nie budził tak dużego zainteresowania widzów. Choć jeszcze zaledwie parę miesięcy temu Edward Miszczak zastanawiał się, czy kontynuacja formatu ma jakikolwiek sens, dziś nikt nie ukrywa, że nowa odsłona show jest prawdziwym sukcesem.

Odświeżenie ławy jurorskiej i nacisk na skompletowanie głośnych nazwisk na liście uczestników przyniosło efekty. Na parkiecie pojawili się m.in. Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Dagmara Kaźmierska, czy Julia Kuczyńska, którzy przyciągnęli przed telewizory swoich fanów.

Niewykluczone, że nowe wieści z kuluarów “Tańca z gwiazdami” wzbudzą jeszcze większe emocje wśród wielbicieli show. Wszystko wskazuje bowiem na to, że na oczach widzów wzrasta gorące uczucie!

Dan swoim wyznaniem przyćmił finał "Love Island". Ogłosił to oficjalnie. Zaskoczył fanów Nie pomogła kara od produkcji. Conan podszedł do Pavlovic po tym, jak poniżyła jego matkę. Oto co jej wręczył

Miłość w "Tańcu z gwiazdami"

Jeśli doniesienia się potwierdzą, nie będzie to pierwszy przypadek zakochania w “Tańcu z gwiazdami”. W przeszłości program połączył ze sobą wiele par, o których rozpisywały się media.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie show, podobnie zresztą jak Rafał Maserak i Małgorzata Foremniak, Anna Głogowska i Piotr Gąsowski, czy Aneta Piotrowska i Rafał Mroczek.

Wkrótce to grono może zostać zasilone przez kolejny duet. Jak donosi “Twoje Imperium”, tancerze zostali przyłapani na gorącej randce.

Romans w "Tańcu z gwiazdami"?

Aleks Mackiewicz to znany z serialu “Gliniarze” aktor, któremu jeszcze do niedawna w “Tańcu z gwiazdami” partnerowała uzdolniona Izabela Skierska. To właśnie o jej randce donosi magazyn “Twoje Imperium”.

Tancerka widziana była podobno w towarzystwie Tomasza Barańskiego, który w trwającej edycji programu pełni rolę głównego choreografa. W związku z tym, że w szóstym odcinku widzowie zadecydowali o odejściu z programu Mackiewicza i Skierskiej, artystka może mieć więcej czasu na poświęcenie go rzekomemu partnerowi.

Para doskonale bawiła się w swoim towarzystwie, żartowała, trzymała się za ręce, a z ust ukochanych nie schodziły uśmiechy - donosi “Twoje Imperium”.

Warto pamiętać, że gwiazdy nie potwierdziły oficjalnie wieści o nawiązaniu bliższej relacji, warto traktować zatem te informacje z dystansem.

Tomasz Barański
Tomasz Barański, fot. KAPiF
Izabela Skierska
Izabela Sierska i Aleks Mackiewicz, fot. KAPiF
Tomasz Barański
Edyta Herbuś i Tomasz Barański, fot. KAPiF

Źródło: “Twoje Imperium”