Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Chamstwo". Pavlovic oberwało się za to, co powiedziała o Dagmarze. Poniesie nieoczekiwane konsekwencje
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.04.2024 09:39

"Chamstwo". Pavlovic oberwało się za to, co powiedziała o Dagmarze. Poniesie nieoczekiwane konsekwencje

Iwona Pavlović, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, fot. KAPiF; canva.com
fot.: KAPiF

Iwona Pavlović surowo ocenia występy Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z gwiazdami”. Z jej opiniami nie zgadza się jednak duża część widzów. Za słowa z ostatniego odcinka jurorkę mogą czekać przykre konsekwencje. Zapewne nie na to liczyła.

"Taniec z gwiazdami" rozpala emocje

“Taniec z gwiazdami” powrócił na antenę z istnym hukiem. Już dawno żadna z edycji programu nie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem fanów. Trudno się dziwić, tym razem produkcji udało się zaangażować naprawdę duże nazwiska.

Na parkiecie podziwiać możemy występy m.in. Roksany Węgiel, Macieja Musiała, Julii Kuczyńskiej, czy Dagmary Kaźmierskiej. Ostatnia z wymienionych tańczy w parze z Marcinem Hakielem - za sprawą głośnego rozwodu jedną z najpopularniejszych postaci polskiego show-biznesu ostatnich dwóch lat.

Zdaje się, że tym razem to jednak “królowa życia” budzi większe zainteresowanie mediów. Wszystko za sprawą jej umiejętności tanecznych, które - zwłaszcza według Iwony Pavlović - pozostawiają sporo do życzenia.

To oni wygrali "Love Island"! Zuza i Jarek czy Patrycja i Rafał? Ich pokochali widzowie i uwierzyli w miłość Dagmarze puściły nerwy po drugim tańcu. Tak odpyskowała jurorom, że w studiu "TzG" zapadła cisza

Co Iwona Pavlovic powiedziała Dagmarze Kaźmierskiej?

W poprzedniej edycji “Tańca z gwiazdami” Iwona Pavlović znalazła swoje nemezis w postaci Krzysztofa Rutkowskiego; tym razem stała się nim Dagmara Kaźmierska. Jurorka nie waha się używać bardzo mocnych słów w kontekście oceny umiejętności tanecznych bohaterki “Królowych życia”.

Dagmaro, chciałam ci przypomnieć, że ten program, to "Taniec z gwiazdami". Nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami - zwracała uwagę w jednym z odcinków.

Również w ostatnią niedzielę przewodniczą jury nie żałowała Dagmarze Kaźmierskiej uszczypliwości. I choć sama zainteresowana nie kryła, że ma świadomość, że swoją obecność w programie zawdzięcza miłości widzów, Iwona Pavlović nie uznała takiego argumentu.

Dla mnie to się robi męczące. Tanecznie, to jest 90 % technika, 10 procent charyzmy (…) ja tutaj jestem sędzia zawodowym i na to nie mogę się zgodzić - orzekła jurorka.

Iwona Pavlovic krytykowana przez widzów

Duża część fanów “Tańca z gwiazdami” nie podziela opinii Iwony Pavlović, a jej krytyka wobec Dagmary Kaźmierskiej może obrócić się przeciwko niej. Internauci zapowiadają bowiem głosowanie na celebrytkę z TTV “na złość” przewodniczącej jury. Konsekwencje jej ostrych słów przybrały nieoczekiwany obrót. Chyba nie na to liczyła. 

  • Pani Iwona przegina. To już nie jest zwykła ocena, a chamstwo. Dlatego mimo, że mam innego faworyta to dziś zagłosowałam na Dagmarę.
  • Oddaje głosy specjalnie żeby pani Iwonie popsuć humor… Przecież Czarna Mamba nie może nawet na Dagmarę patrzeć, ale uwielbiam podejście, jak Dagmara ma wywalone na was.
  • Rozumiem, że ktoś może słabo tańczyć, ale takie słowa jakie dziś padły od jury to są poniżej krytyki. Czy Dagmara sama się zaprosiła do programu? Czy sama na siebie głosuje żeby przechodzić dalej? Raczej nie…
  • Pani Iwona niby taka dama z klasą a słucha się jej okropnie, to jest aż niesmaczne.
  • Tym bardziej będziemy głosować! Nie rozumiem, jak można być tak niemiłym, jak pani Iwona! Naprawdę… Pani Dagmara Kaźmierska była zaproszona do tego programu nie po to, by tak obrywać. Mam wrażenie, że została zaproszona, by program miał zasięgi, bo wiadomo, że wszyscy kochają panią Dagmarę. Troszkę więcej luzu polecam dla jury…
  • Rozumiem, że pani Dagmara nie tańczy najlepiej, ale Pavlović ewidentnie ma ból du*y, że ma tyle fanów i ludzi, którzy ją uwielbiają i na nią głosują - czytamy we wpisach internautów na profilu “Tańca z Gwiazdami”.

Jeżeli fani dotrzymają słowa, zdaje się, że możemy zobaczyć Dagmarę nawet w finale. Myślicie, że Iwona zmieni swoje podejście do Kaźmierskiej i jej tańca?

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF