Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Roksana Węgiel z rozdzielona z Kassinem w kolejnym odcinku "TzG". Pokaże się u boku innego partnera
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.04.2024 15:17

Roksana Węgiel z rozdzielona z Kassinem w kolejnym odcinku "TzG". Pokaże się u boku innego partnera

Roksana Węgiel, Michał Kassin
fot.: KAPiF

Fani Roksany Węgiel i Michała Kassina mają powody do smutku. W przyszłym odcinku nie zobaczymy piosenkarki u boku uzdolnionego tancerza. Wygląda na to, że wszystko z powodu jej ukochanego.

"Taniec z gwiazdami" porwał widzów

“Taniec z gwiazdami” już dawno nie był tak interesujący! Program przeszedł gruntowne odświeżenie, co poskutkowało zmianami obsadowymi w ławie jurorskiej, ale również inwestycją w atrakcyjnych dla widzów uczestników.

W nowej edycji show zaroiło się bowiem od głośnych nazwisk. Na parkiecie tańczą Maciej Musiał, Julia Kuczyńska, Dagmara Kaźmierska, a jeszcze do niedawna Filip Chajzer, czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Nastoletnią widownię przed telewizory przyciągnęła z pewnością Roksana Węgiel, która wyrasta na jedną z najpoważniejszych kandydatek do zdobycia Kryształowej Kuli. Towarzyszy jej uzdolniony Michał Kassin. Nie mamy jednak dobrych wieści dla jego fanów. Wkrótce za nim zatęsknicie…

Dan swoim wyznaniem przyćmił finał "Love Island". Ogłosił to oficjalnie. Zaskoczył fanów Nie pomogła kara od produkcji. Conan podszedł do Pavlovic po tym, jak poniżyła jego matkę. Oto co jej wręczył

Roksana Węgiel i Michał Kassin rozdzieleni?

W niedzielnym odcinku “Tańca z gwiazdami”, Roksana Węgiel i Michał Kassin dosłownie zawładnęli parkietem. Gorąca samba w ich wykonaniu nie pozostawiała wątpliwości jurorom, którzy przyznali parze maksymalną liczbę punktów.

Później przyszedł czas na walca wiedeńskiego, który zaprezentowany został równie perfekcyjnie. Widzowie zbierali szczęki z podłogi, a najbardziej wymagająca spośród sędziów Iwona Pavlović nie kryła podziwu dla młodej piosenkarki.

Moim zdaniem jesteś królową taneczną tej edycji - orzekła.

Komplementów pod swoim adresem Roksana Węgiel usłyszała znacznie więcej, a jej talent wielokrotnie podkreślany był przez oceniających. Czyżby wyglądało więc na to, że równie dobrze gwiazda sprawdzi się przy innym partnerze? Cóż, wszystko do tego zmierza - jak donosi Party.pl, wkrótce Michała Kassina zastąpi na parkiecie… ukochany wokalistki.

Ukochany Roksany Węgiel zastąpi Michała Kassina

Wielbiciele duetu Roksany Węgiel i Michała Kassina mogą jednak odetchnąć spokojnie - zamiana partnerów jest tylko chwilowa, a wynika z ogłoszonej przez Paulinę Sykut-Jeżynę niespodzianki.

W kolejnym odcinku gwiazdy zaprezentują się bowiem w tańcu u boku swoich bliskich. Z informacji przekazanych przez Party.pl, w przypadku piosenkarki będzie to jej ukochany, który do tej pory kibicował swej wybrance z widowni.

Jak sprawdzi się w tańcu (oficjalnie wciąż) narzeczony, a według niektórych doniesień medialnych (o których przeczytacie tutaj) mąż Roksany Węgiel? Pamiętając o tym, że w przeszłości próbował swoich sił jako raper, wyczucie rytmu powinien mieć w małym paluszku. Trzymamy kciuki!

Roksana Węgiel i Michał Kassin
Roksana Węgiel i Michał Kassin w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Michał Kassin
Roksana Węgiel i Michał Kassin w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
ukochany Roksany Węgiel
Ukochany Roksany Węgiel w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF

Źródło: party.pl