Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Miała być wielka premiera, a tu taka wiadomość. TVN przesuwa zapowiadany hit. To cios dla gwiazdy stacji
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 05.04.2024 15:36

Miała być wielka premiera, a tu taka wiadomość. TVN przesuwa zapowiadany hit. To cios dla gwiazdy stacji

Premiera nowego programu "Mówię Wam" wstrzymana
Premiera nowego programu TVN wstrzymana, fot. KAPiF

We wiosennej ramówce TVN Siedem jednak zabrakło miejsca na szumnie zapowiadaną nowość. Dlaczego wstrzymano premierę wyczekiwanego programu?

Wielkie zmiany w stacjach telewizyjnych

Ostatnie miesiące upływają pod znakiem drastycznych zmian w największych stacjach telewizyjnych w naszym kraju. Najbardziej radykalna rewolucja zaszła oczywiście w Telewizji Polskiej, gdzie krótko po ostatnich wyborach parlamentarnych pożegnano się nie tylko z dotychczasowym szefostwem, ale i także z większość głównych twarzy stacji. 

Spore roszady personalne nie ominęły także telewizji komercyjnych. O szczegółach piszemy poniżej.

Edyta Zając już po debiucie w "DDTVN". Skrajne opinie widzów: "Elokwencja i klasa" vs. "Dramat" Gwiazda wraca do "Pytania na śniadanie". To nie była długa przerwa. Widzowie mogą świętować

Wiosna w TVN

W mediach głośno było chociażby o zmianach w ekipie “Mam talent!” czy “Dzień dobry TVN”. W śniadaniówce TVN-u od niedawna występuje zupełnie nowy duet - Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska. Do ekipy porannego show dołączyła także ostatnio Edyta Zając, która została w “DDTVN” ekspertką od show-biznesu, czym zajmują się tam także Anna Rogowska oraz Mateusz Hładki

Ten ostatni miał tej wiosny zadebiutować w roli prowadzącego zupełnie nowy format. Plany stacji jednak uległy zmianie… Szczegóły poniżej.

Nowość zrzucona z ramówki Siódemki

W połowie kwietnia na antenie telewizyjnej Siódemki zadebiutować miał program “Mówię Wam”, zapowiadany wcześniej pod roboczym tytułem “7 x 7”. Gospodarzem produkcji o tematyce lifestylowej miał być wspomniany wcześniej Mateusz Hładki. Zarząd stacji zadecydował o przesunięciu programu na jesień.

 

Wiosenna ramówka całej grupy świetnie się sprawdza - premierę "Mówię Wam" zdecydowaliśmy się przenieść na wrzesień, cały czas będą trwały prace nad programem - przekazało biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery rozmowie z portalem Press.
 


Zaskoczeni?
 

KAPIF_1000pix_K1174538F.jpg
Mateusz Hładki bez własnego programu we wiosennej ramówce, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1181639F.jpg
Mateusz Hładki, fot. KAPiF