Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Janek Górka wygrał "The Voice of Poland", ale jego siostrę... poznała wcześniej cała Polska! Gdzie wystąpiła?
Anna Lipska
Anna Lipska 29.11.2023 22:57

Janek Górka wygrał "The Voice of Poland", ale jego siostrę... poznała wcześniej cała Polska! Gdzie wystąpiła?

siostra Janka Górki
fot. KAPiF, YouTube

Kim jest Adrianna Górka, siostra zwycięzcy "The Voice of Poland" Jana Górki? Okazuje się, że miała okazję poznać ją cała Polska. Zobaczcie szczegóły.

Jan Górka zwycięzcą 14. edycji "The Voice of Poland"

20-letni student Jan Górka wygrał 14. edycję "The Voice of Poland". Był w drużynie Lanberry. Urzekł słuchaczy swoim talentem i skromnością. Zapracował nie tylko na główną nagrodę, lecz także na wygraną w plebiscycie na ulubionego finalistę widzów. 

Drugie miejsce zajął Antoni Zimnal, trzecie Becky Sagnolo, a czwarte Maja Walentynowicz. Zwycięzca zaprezentował w finałowym starciu zróżnicowany repertuar od radosnego numeru "Counting Stars" grupy OneRepublic, po nostalgicznego "Siłacza". W duecie z trenerką, Jan Górka wzruszył widzów utworem "Mamo tyś płakała" autorstwa Sanah i Igora Herbuta.

Jego singel był ulubioną piosenką telewidzów. Posłuchajcie:

Okazuje się, że mieliśmy już szanse poznać także siostrę Janka. O tym poniżej.

Wielka afera po finale "The Voice"! Lanberry nie wytrzymała po tym, co pisali fani. Jest kilka dosadnych słów Burza po finale "The Voice of Poland". Od początku znali zwycięzcę? "Oddaj statuetkę"

Jan Górka wygrał "The Voice", a gdzie widzowie poznali jego siostrę?

Janka Górkę w drodze po zwycięstwo wspierali najbliżsi, w tym siostra Adrianna. Towarzyszyła mu podczas nagrań. Trzymała kciuki za brata, a w ostatnim odcinku razem z nim świętowała zwycięstwo. Młody wokalistka zgarnął niebagatelną nagrodę 50 tys., złotych, ale wywalczył miano najlepszego głosu Polski.

Nie każdy pamięta, że również zaliczyła Adrianna ma za sobą przygodę z “The Voice of Poland”.

Adriana Górka w "The Voice of Poland"

Adrianna Górka jest starszą siostrą Janka. Wzięła udział w 5. edycji “The Voice of Poland”. Podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała przebój Maryli Rodowicz “Wariatka tańczy”. Dołączyła do drużyny Marka Piekarczyka.

Jej udział w “The Voice of Poland” nie potrwał zbyt długo. Dotarła do etapu bitew, gdzie zmierzyła się z Karoliną Wojdat w utworze “Dni, których nie znamy”. Marek Piekarczyk zdecydował, że to jej rywalka przejdzie dalej.

Adrianna miło wspomina przygodę z programem. Nie odradziła udziału swojemu bratu, co poskutkowało jego zwycięstwem. Warto walczyć o swoje marzenia, a ona na pewno nie zrezygnuje ze śpiewania. 

Jestem wokalistką. Wkrótce także aktorką scen muzycznych. Swój pierwszy kontakt ze sceną pamiętam jako 3-letnie dziecko i od tej pory moje życie jest z nią nieodłącznie związane. Kocham muzykę, śpiew, uwielbiam występować przed publicznością. Obecnie jestem dyplomantką Studium Musicalowego Capitol, gdzie mogę rozwijać się pod okiem niesamowitych osób. Zajmuję się również oprawą muzyczną eventów, konferencji, imprez okolicznościowych. Zapraszam do współpracy! - napisała sobie Ada na LinkedIn. 

Życzymy wspaniałej kariery. 

Adrianna Górka i Jan Górka, fot. Instagram
Adrianna Górka i Jan Górka, fot. Instagram
Adrianna Górka, fot. Instagram
Adrianna Górka, fot. Instagram
Adrianna Górka, fot. Instagram
Adrianna Górka, fot. Instagram
Adrianna Górka, fot. Instagram
Adrianna Górka, fot. Instagram