Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wielka afera po finale "The Voice"! Lanberry nie wytrzymała po tym, co pisali fani. Jest kilka dosadnych słów
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.11.2023 14:18

Wielka afera po finale "The Voice"! Lanberry nie wytrzymała po tym, co pisali fani. Jest kilka dosadnych słów

Lanberry nie wytrzymała po komentarzach fanów, fot. KAPiF
Lanberry nie wytrzymała po komentarzach fanów, fot. KAPiF

14. edycja “The Voice of Poland” jest już historią, jednak emocje po finale programu wciąż nie opadły. Wielu widzów wciąż nie może uwierzyć w wygraną Jana Górki. Głos w sprawie jego zwycięstwa zabrała sama Lanberry.

"The Voice of Poland": Jan Górka wygrywa

“The Voice of Poland” chyba nigdy dotąd nie było tak emocjonujące. Finał wzbudził niemałe kontrowersje, a w sieci zaroiło się od komentarzy - zarówno tych zadowolonych, jak i oburzonych jego wynikiem.

Ostatecznie na scenie TVP zatryumfował Jan Górka, pokonując w wielkim starciu Becky Sangolo, Antoniego Zimnala i Maję Walentynowicz. 

Już po zakończeniu odcinka w internecie zaczęły się pojawiać głosy wskazujące na rzekomą ustawkę.

Jan Górka
Jan Górka (pierwszy od prawej) zwycięzcą 14. edycji “The Voice of Poland”, fot. KAPiF
Burza po finale "The Voice of Poland". Od początku znali zwycięzcę? "Oddaj statuetkę" Oto zwycięzca "The Voice of Poland"! Znamy kolejny najlepszy głos w Polsce

Jan Górka z "The Voice of Poland" budzi kontrowersje

Po wygranej Janka w sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych głosów. Widzowie uważali, że mogło dojść do tak zwanej ustawki. 

Wy chyba macie ludzi za debili, dajecie przez cały dzień na story praktycznie ciągle o Janku i posty i niby dzięki głosom widzów wygrał? Serio ktoś w to wierzy? Naiwniacy - napisał jeden z fanów “The Voice of Poland” po informacji o zwycięstwie Jana Górki.

Nie brakowało również słów oburzenia wynikiem głosowania widzów. Część z internautów nie mogła pogodzić się z tym, że to nie do jednego z ich faworytów trafił ostatecznie laur zwycięstwa. Wkrótce głos postanowiła zabrać sama Lanberry - trenerka wokalisty.

Lanberry
Lanberry zabrała głos w sprawie zwycięstwa Jana Górki, fot. KAPiF

Lanberry przerywa milczenie po finale "The Voice"

Lanberry postanowiła “wejść w słowo” krytykom Jana Górki i w niedzielę zamieściła na swoim Instagramie wspólne zdjęcie ze zwycięzcą, które opatrzyła wymownym opisem, w pełni ignorującym komentarze niezadowolonych.

Masz to! Gratuluję ci z całego serca zwycięstwa w 14-tej edycji „The Voice of Poland”, dziękuję za te piękne miesiące w “Team Lanberry”. Praca z tobą to był zaszczyt! Jesteś chodzącą prawdą zarówno na scenie jak i w życiu. Płyń razem z pięknymi dźwiękami, które masz w swoim głosie i sercu - czytamy w poście artystki.

Jan Górka
Jan Górka, fot. KAPiF
Lanberry
Lanberry, fot. KAPiF
Jan Górka
Jan Górka, fot. KAPiF