Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Burza po finale "The Voice of Poland". Od początku znali zwycięzcę? "Oddaj statuetkę"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.11.2023 09:18

Burza po finale "The Voice of Poland". Od początku znali zwycięzcę? "Oddaj statuetkę"

Burza po finale "The Voice of Poland", fot. KAPiF
Burza po finale "The Voice of Poland", fot. KAPiF

14. edycja “The Voice of Poland” zakończyła się w sobotę wielkim finałem, w którym zwycięstwo odniósł reprezentujący drużynę Lanberry Jan Górka. W sieci pojawiły się jednak wątpliwości co do wyniku głosowania.

"The Voice of Poland". Jan Górka tryumfuje

“The Voice of Poland” po raz czternasty wytypował najzdolniejszego wokalistę w Polsce. Tym razem zwyciężył Jan Górka z drużyny Lanberry, który pokonał w finale Becky Sangolo, Antoniego Zimnala i Maję Walentynowicz.

Oprócz nagrody w kwocie 50 tys. zł i kontraktu na nagranie płyty, piosenkarz wygrał złoty bilet umożliwiający mu uczestnictwo w konkursie premier na najbliższym festiwalu w Opolu.

Jan Górka
Jan Górka zwycięzcą 14. edycji “The Voice of Poland”, fot. KAPiF
Oto zwycięzca "The Voice of Poland"! Znamy kolejny najlepszy głos w Polsce Historia "The Voice of Poland" obfituje w skandale. Przypominamy najgłośniejsze z nich

"The Voice of Poland". Internauci mają wątpliwości

Finał “The Voice of Poland” wzbudził jak zawsze ogromne emocje, choć tym razem zdaje się, że są one jeszcze większe niż zazwyczaj. Wszystko za sprawą reakcji części nternautów, którzy nie wierzą, że zwycięstwo Jana Górki było sprawiedliwe.

W sieci nie brakuje zarzutów, że mogło dojść do ustawki, a komentatorzy przedstawiają rzekome dowody na poparcie swojej tezy. Co miałoby świadczyć o tym, że tryumf Jana Górki był z góry założony?

Jan Górka
Część internautów nie jest zadowolona ze zwycięstwa Jana Górki, fot. KAPiF

Finał "The Voice of Poland" budzi kontrowersje

Część internautów podejrzewa, że zwycięstwo Jana Górki było niezasłużone i przewidziane jeszcze przed ostatecznym finałem i choć nie ma na to żadnych racjonalnych dowodów, komentatorzy są przekonani o swej racji.

  • Też mi zwycięzca. Zwróć statuetkę. Sepleniąca żaba. Nie potrafisz śpiewać. Idź do logopedy.
  • Totalnie nie rozumiem fenomenu Janka.
  • Wy chyba macie ludzi za debili, dajecie przez cały dzień na story praktycznie ciągle o Janku i posty i niby dzięki głosom widzów wygrał? Serio ktoś w to wierzy? Naiwniacy.
  • To jest najgorsza edycja “The Voice of Poland” - czytamy we wpisach pod postem o zwycięstwie Jana Górki.
Jan Górka
Jan Górka, fot. KAPiF
Jan Górka
Jan Górka i Lanberry, fot. KAPiF
trenerzy The Voice of Poland
Trenerzy 14. edycji “The Voice of Poland”, fot. KAPiF