Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Lanberry spotyka się z uczestnikiem "The Voice". Informacje o związku jurorki i wokalisty właśnie obiegły media
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.11.2023 10:24

Lanberry spotyka się z uczestnikiem "The Voice". Informacje o związku jurorki i wokalisty właśnie obiegły media

Lanberry
Ujawniono kim jest chłopak Lanberry, fot. KAPiF

Widzowie muzycznego programu "The Voice of Poland" doskonale znajdą Lanberry jako jedną z gwiazdorskich trenerek. Choć piosenkarka niedawno dołączyła do ekipy, już skradła serca widzów. Jej własne jest jednak zajęte i to przez artystę, którego widzieliśmy już w hicie TVP.

Lanberry zyskała rozgłos dzięki "The Voice of Poland". Podobnie było z jej partnerem

Piosenkarka na fotelu jurorskim "The Voice of Poland" pojawiła się po raz pierwszy podczas 13. edycji. Wtedy to do finału dotarł jej podopieczny Łukasz Drapała, który ostatecznie zajął drugie miejsce. Tym razem drużynę Lanberry w ostatnim etapie programu reprezentować będzie Jan Górka.

Niewiele osób pamięta, że wokalistka sama zaczynała swoją przygodę z muzyką właśnie od programu Telewizji Polskiej. Na castingach do 3. edycji "The Voice of Poland" zaskoczyła jurorów, jednak ostatecznie nie przeszła daleko. 

Jak donosi Onet, podczas udziału w telewizyjnym show gwiazda poznała swojego obecnego partnera. Młodemu wokaliście poszło za to o wiele lepiej.

Pierwsza taka sytuacja w "The Voice of Poland". Produkcja nie była przygotowana Baron pierwszy raz zrobił coś takiego w "The Voice". Wywołał burzę tym, co powiedział do uczestnika

Lanberry jest w związku. Otwarcie mówi o miłości

Dziś Lanberry jest jedną z popularnych wokalistek młodego pokolenia. Jej "Ostatni Most" czy "Plan Awaryjny" podbijały listy przebojów, a niedawno pochwaliła się kolejnym utworem "Dzięki, że jesteś" w duecie z Tribbsem.

Twórczość często wiążę z życiem prywatnym, otwierając się przed słuchaczami na emocje. O swojej miłości już dawno chciała opowiedzieć w piosenkach. Choć nie paraduje z drugą połówką na ściankach, a także nie afiszuje się prywatnością w mediach społecznościowych, podkreśla, że jest w "szczęśliwej, zdrowej relacji".

Mam ochotę śpiewać o relacji ze sobą, o relacji z moim ukochanym. Oczywiście, na płycie, którą teraz tworzę, nie będę unikać tematów, które będą mnie w danej chwili palić, ale chciałabym, żeby była przesycona optymizmem. Jestem w takim życiowym momencie, że chcę się dzielić dobrą energią, jasną myślą.

Kim jest partner Lanberry? Wiedzieliśmy go w "The Voice of Poland"

Choć duet po raz pierwszy poznał się podczas 3. edycji muzycznego programu, dopiero niedawno zdecydował się rozpocząć romantyczną relację. Widzowie TVP długo kibicowali Ernestowi Staniaszkowi, który dotarł do finału. Tam niestety ostateczny triumf świętował Mateusz Ziółko.

Wokalistka po telewizyjnej przygodnie związał się z muzyką. Jest wokalistą, gitarzystą, a także autorem tekstów i kompozytorem. Do wielu sukcesów doszedł dzięki swojej ambicji. To właśnie wspólne pasje stały się spoiwem relacji dwójki artystów.

To była totalnie przypadkowa historia. Co prawda, kojarzyliśmy się wcześniej, ale ten kontakt stał się znacznie bliższy dość nieoczekiwanie. Praktycznie od razu znaleźliśmy wspólny język. Do tego stopnia, że naprawdę czasami kończymy swoje zdania. To właśnie urok początkowego etapu związku. Związku, który się pięknie rozwija - podkreślała Lanberry.

Para nie stanęła jeszcze wspólnie na scenie, jednak zamiłowanie do muzyki jest świetnym pretekstem do stworzenia kawałka. Taki duet z pewnością powaliłby fanów "The Voice of Poland" na kolana.

Lanberry
Ujawniono kim jest chłopak Lanberry, fot. KAPiF
Lanberry
Ujawniono kim jest chłopak Lanberry, fot. KAPiF

Źródło: Onet, WP