Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Daniel Borzewski z "The Voice" odpowiada na krytykę Barona. Nie przebierał w słowach i wspomniał o hejcie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.11.2023 15:04

Daniel Borzewski z "The Voice" odpowiada na krytykę Barona. Nie przebierał w słowach i wspomniał o hejcie

The Voice of Poland
Daniel Borzewski odpowiedział na krytykę Barona, fot. KAPiF/youtube.com @ The Voice of Poland

Jednym z popularniejszych uczestników 14. edycji programu "The Voice of Poland" został Daniel Borzewski. Wokalista od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji, jednak to, co stało się w półfinale przeszło do historii. Teraz początkujący piosenkarz odpowiada na krytykę, jaką usłyszał z ust Barona. Ne gryzł się w język przy ocenie trenera.

"The Voice of Poland": Baron o Danielu Borzewskim

Półfinały muzycznego programy TVP wiążą się z ogromnymi emocjami. W szczególności obecna edycja zapisze się w pamięci widzów, z powodu nieoczekiwanych wydarzeń. Jedną z bardziej ocenianych sytuacji było dotarcie Daniela Borzewskiego do tak dalekiego etapu "The Voice of Poland".

Internauci podzielili się w mediach społecznościowych o to czy uczestnik powinien zajść tak daleko, czy nie. Oczywiście nie można było odebrać mu charyzmy i uroku, jak na Mistera Polski z 2019 roku przystało, jednak wokalnie sam uczestnik mówił o swoich początkach przygody z muzyką.

W półfinałowym odcinku ostro podsumował go Baron. Teraz na krytykę jurora odpowiada sam zainteresowany. Wymierzył mocne działa w partnera Sandry Kubickiej.

Sięgnąłeś po moją ulubioną piosenkę Mroza i miałeś nie lada wyzwanie, żeby zaspokoić moje potrzeby związane z tym utworem. Nie do końca były to szerokie wody. Gdybyś był w mojej drużynie, to dałbym ci piosenkę Perfectu "Niepokonani", tam Grzegorz Markowski śpiewa, że trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść niepokonanym właśnie - mówił Baron po występie Daniela.

Baron pierwszy raz zrobił coś takiego w "The Voice". Wywołał burzę tym, co powiedział do uczestnika Pierwsza taka sytuacja w "The Voice of Poland". Produkcja nie była przygotowana

"The Voice of Poland". Daniel odpowiada na krytykę Barona

Głośny półfinał programu sprawił, że popularność Daniela jeszcze bardziej wzrosła. Portal Plotek postanowił poprosić go o komentarz w sprawie słów Barona. Muzyk nie krył rozczarowania zachowaniem jednego z trenerów "The Voice of Poland". 

Byłem w szoku. Wzruszony kończąc na scenie swój singiel "W Tobie dom" usłyszałem krytykę z ust Barona, która w ogóle nie miała nic wspólnego z moim występem. Żaden z trenerów też nie odwołał się do mojej piosenki, która uważam, że jest dobra. Jestem też świadom tego, że moje półfinałowe wykony były najlepsze, jeśli chodzi o przygodę w tym programie. 

Przyznał, że krzywdzący komentarz z ust doświadczonego artysty mógł być ogromnym ciosem dla wokalistów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na scenie, a tym bardziej przed kamerami.

To jest program telewizyjny, trenerzy są głowami tego programu, więc uważam, że zanim coś się powie, powinno to być dobrze przemyślane. To, co Baron powiedział w moją stronę, było słabe… […] Nie wiem, czy miał świadomość tego, że gdyby trafił na osobę o słabej psychice, mógłby ją strasznie skrzywdzić. […] takie słowa z ust trenera nie powinny być wypowiedziane publicznie na scenie.

"The Voice of Poland". Piosenkarz ostro o jurorze. Rzucił mu wyzwanie?

Daniel Borzewski odniósł się także do oskarżeń jurora jakoby miał "podzielić widzów na swoich zwolenników i przeciwników". Uczestnik podkreślał, że tak jak każdy kandydat na zwycięzcę wziął udział w Przesłuchaniach w Ciemno, w których to gwiazdorskie jury decydowało o przejściu do kolejnego etapu.

Drodzy trenerzy, to WY wybraliście mnie do tego programu, to WASZE fotele obróciły się na przesłuchaniach w ciemno, to WY daliście mi na początku tę możliwość, a potem widzowie, więc dotarłem do tego momentu dzięki wam.

Na koniec wokalista skomentował słowa Barona o "zejściu ze sceny". Wygląda na to, że bohater "The Voice of Poland" nie powiedział ostatniego słowa w kwestii muzycznej kariery. Co na takie stanowisko Baron?

A temat zejścia ze sceny… to już cios poniżej pasa, ale Baronie ja na tę scenę dopiero wszedłem, wiec zamierzam długo z niej nie schodzić - zdradził.

The Voice of Poland
Daniel Borzewski odpowiedział na krytykę Barona, fot. KAPiF
The Voice of Poland
Daniel Borzewski odpowiedział na krytykę Barona, fot. KAPiF

Źródło: Plotek