Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie oburzeni werdyktem w "The Voice". W sieci prawdziwa lawina krytyki
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.11.2023 11:35

Widzowie oburzeni werdyktem w "The Voice". W sieci prawdziwa lawina krytyki

Internauci oburzeni sobotnim odcinkiem "The Voice of Poland", fot. KAPiF; kadr z programu "The Voice of Poland"/TVP
Internauci oburzeni sobotnim odcinkiem "The Voice of Poland", fot. KAPiF; kadr z programu "The Voice of Poland"/TVP

Sobotni odcinek “The Voice of Poland” wywołał w sieci istną burzę. Fani drużyny Lanberry są wściekli i to z zadziwiającego powodu. Niewielu z nich spodziewało się takiego obrotu spraw.

Zamieszanie w "The Voice of Poland"

“The Voice of Poland” to jeden z najbardziej popularnych talent show w polskiej telewizji. Widzowie na bieżąco śledzą zmagania uczestników 14. edycji programu, który obecnie znajduje się w fazie ćwierćfinałowej.

Stawka w grze rośnie, a wraz z nią emocje, które zdają się coraz bardziej udzielać fanom formatu. Sobotni odcinek wywołał jednak zamieszanie, jakiego dawno nie było już wśród wielbicieli hitu TVP2.

The Voice of Poland (1).png
Trenerzy “The Voice of Poland”, fot. KAPiF
Baron niespodziewanie wygadał się na antenie. Zostanie ojcem! Wszystko przy włączonych kamerach Justyna Steczkowska nie mogła powstrzymać łez w "The Voice of Poland". Wszystko przez innego polskiego artystę. "Przepraszam was"

Fani komentują decyzję w "The Voice of Poland"

Zwycięzca “The Voice of Poland” może być tylko jeden, a jurorzy mają twardy orzech do zgryzienia, gdy przychodzi do typowania kolejnych kandydatów do opuszczenia programu. W sobotę pożegnał się z nim Damazy Wachuła.

O ile zazwyczaj sprzeciw widzów budzi odejście któregoś z utalentowanych wokalistów, tym razem stało się inaczej - burza w sieci wybuchła z powodu awansu do dalszego etapu uczestnika, który w przekonaniu internautów, nań nie zasłużył.

The Voice of Poland (5).png
Internauci są zawiedzeni wynikiem sobotniego odcinka “The Voice of Poland”, fot. KAPiF

"The Voice of Poland". Internauci oburzeni

Chodzi o Daniela Borzewskiego, reprezentanta drużyny Lanberry, który dał się poznać już wcześniej jako Mister Polski 2019. Wielu internautów uważa, że produkcja faworyzuje mężczyznę, który, w ich przekonaniu, nie może poszczycić się dużym talentem.

  • Dramat. Jak mógł Daniel przejść głosami widzów. Ustawka, że huk.
  • Tym sposobem to Mister Polska wygra ten program. Z całym szacunkiem do tego pana, ale to nie jest program taneczny ani Top Model.
  • Daniel wracaj do domu, nie powinno cię tu być.
  • Żenada, naprawdę.
  • Jak to możliwe że Damazy odpadł, a człowiek, który nie umie śpiewać w półfinale - to tylko część z krytycznych komentarzy dostępnych w sieci.
The Voice of Poland (4).png
Kadr z programu “The Voice of Poland”/TVP
The Voice of Poland (3).png
Kadr z programu “The Voice of Poland”/TVP