Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Baron niespodziewanie wygadał się na antenie. Zostanie ojcem! Wszystko przy włączonych kamerach
Anna Lipska
Anna Lipska 26.12.2023 19:07

Baron niespodziewanie wygadał się na antenie. Zostanie ojcem! Wszystko przy włączonych kamerach

Baron wyskoczył na antenie z niezwykłym wyznaniem
Baron, Sandra Kubicka, fot. KAPIF

Baron zaskoczył wyznaniem o ojcostwie podczas nagrania programu “The Voice of Poland”. Wszystko nagrały kamery. Od komentarza nie mogła się powstrzymać Justyna Steczkowska. Co tam się wydarzyło?

Baron: związki

Baron jest aktywny w rodzimym show-biznesie od prawie dwudziestu lat. Współpracował z artystami i zespołami, takimi jak m.in. Blog 27, Maria Sadowska czy Mrozu. Wystąpił także w serialu "39 i pół". Najlepiej znany jest jednak z gry na gitarze w zespole Afromental, oraz z udziału w programach rozrywkowych TVP: "Bitwa na głosy", "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids".

Muzyk ma za sobą także kilka medialnych związków. Wśród byłych ukochanych Barona same piękności: Ola Szwed, Katarzyna Grabowska, Patricia Kazadi, Joanna Opozda, Julia Wieniawa, czy też Blanka Lipińska.

Obecnie ustatkował się u boku modelki Sandry Kubickiej.

Ukochana Piotra Żyły nie kryje radości. Jeszcze tylko chwila i w ich życiu nastąpią zmiany. Zafundowała fanom piękne widoki Lubomirscy żyją w niebywałych luksusach. Obecna żona księcia Jana jest właścicielką hotelu. Ceny? Lepiej usiądźcie

Baron zakochany w Sandrze Kubickiej

Sandra Kubicka i Baron są ze sobą od ponad dwóch lat. Ich związek od początku wzbudzał olbrzymie zainteresowanie, ale przez wzgląd na burzliwą związkową przeszłość muzyka, często pojawiały się pytanie o to, kiedy relacja się zakończy.  

Tymczasem mimo pojawiających się od czasu do czasu plotek o kryzysie, zakochani są ciągle razem, a ich związek ma się bardzo dobrze. Do tego zakochani ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka! Baron już wcześniej wygadał się na ten temat w telewizji.

Baron zostanie tatą! Zaskakujące wyznanie na planie "The Voice of Poland"

Sandra Kubicka często towarzyszyła Baronowi na planie "The Voice of Poland". Muzyk razem z  Tomsonem są trenerami w lubianym show Dwójki juz od wielu lat. 

W trakcie wielogodzinnych nagrań trenerzy rozmawiają o wielu sprawach, także osobistych. Jednym z powracających tematów jest ewentualne ojcostwo Barona.

Dziecko Barona chodzące po tym świecie to jest coś wspaniałego, tak myślę - powiedziała podczas jednej z rozmów Justyna Steczkowska.

Ja coraz bardziej jestem do tego gotowy - zaskoczył wyznaniem Baron.

To nie wszystko, bo podczas kolejnej rozmowy w “The Voice of Poland”, temat powrócił, za sprawą, a jakżeby inaczej, Justyny Steczkowskiej. Wokalistka jest zachwycona łatwością, z jaką Baron rozmawia z najmłodszymi uczestnikami programu, więc znowu zagaiła:

Baron, czas ci zostać ojcem! - stwierdziła.

Ja jestem absolutnie gotowy! - po raz kolejny zapewnił Baron.

Wszystko to nagrały kamery. Czyżby muzyk przygotowywał fanów do zmian w swoim życiu? Okazuje się, że tak! Nie da się ukryć, że Baron świetnie dogaduje się nie tylko z młodzieżą, ale również z dziećmi, co doskonale widać w "The Voice Kids", gdzie także jest trenerem. 

 

Baron, Sandra Kubicka, fot. KAPIF
Baron, Sandra Kubicka, fot. KAPIF
Baron, Sandra Kubicka, fot. KAPIF
Baron, Sandra Kubicka, fot. KAPIF
Baron, Sandra Kubicka, fot. KAPIF
Baron, Sandra Kubicka, fot. KAPIF
Baron, Sandra Kubicka, fot. KAPIF
Baron, Sandra Kubicka, fot. KAPIF