Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Przyjmuję oświadczyny". Baron nagle wyciągnął pierścionek! Wzruszające sceny na oczach widzów "The Voice of Poland"
Anna Lipska
Anna Lipska 29.10.2023 16:39

"Przyjmuję oświadczyny". Baron nagle wyciągnął pierścionek! Wzruszające sceny na oczach widzów "The Voice of Poland"

Baron z pierścionkiem na planie The Voice of Poland
The Voice of Poland, Baron, fot. KAPIF

“The Voice of Poland” to program, który na każdym etapie obfituje w niespodzianki. Tym razem wszystkich w studiu zaskoczył Baron, który nagle wyskoczył z pierścionkiem. Co tam się działo?

"The Voice of Poland 14". Jury i zasady

Właśnie oglądamy 14. odsłonę popularnego show Dwójki “The Voice of Poland”. Widzowie poznali już wszystkich kandydatów do zwycięstwa. Przez pierwszych pięć odcinków Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Lanberry oraz Tomson i Baron wybierali wokalistów, którzy stworzą ich drużyny. 

KAPIF_1000pix_K1087161F.jpg
Jurorzy The Voice of Poland, fot. KAPIF

Do kolejnego etapu rywalizacji przeszło 60 osób, po 15 w każdej drużynie. Uczestnicy mierzą się w Bitwach, ale ich zasady są bardziej brutalne niż w poprzednich latach. O awans będzie trudniej, ponieważ niektórzy nawet nie będą mieli okazji wystąpić na scenie.

Trenerzy muszą podzielić swoją drużynę na pięć tercetów, a po występie każdego z nich wybrać dwie osoby, które zawalczą o pozostanie w programie w dogrywce.

Etap bitew ma na celu wyłonienie pięciorga najlepszych wokalistów z każdej drużyny, którzy będą rywalizować ze sobą w Nokaucie. Najsłabszy uczestnik, żegna się z dalszym udziałem w show, a pozostałych czwóro bierze udział w odcinkach na żywo.

Troje trenerów wybrało już osoby, które wystąpią w kolejnym etapie „The Voice of Poland”. Drużyna Lanberry to: Daniel Borzewski, Martyna Lasiecka, Janek Górka, Damazy Wachuła.
U Marka Piekarczyka: Dominika Krassowska, Antoni Zimnal, Nicola Muller, Michał Sołtan, a w zespole Justyny Steczkowskiej: Max Miszczyk, Oliwia Skrzypczyk, Maja Walentynowicz, Bartosz Michniewicz.

Jako ostatnia do rywalizacji o udział w odcinkach na żywo przystąpi drużyna Tomsona i Barona. Ostatecznie do kolejnego etapu przeszli: Paweł Kozicz, Monika Kluszczyńska, Łukasz Samburski oraz Becky Sangolo.

Pogotowie zabrało Sandrę Kubicką prosto ze studia TVP. Nie wygląda to dobrze. "Baron szaleje z rozpaczy" Sandra Kubicka o traumatycznych doświadczeniach sprzed lat. Wyjawiła mroczne kulisy modelingu

Tomson i Baron w "The Voice of Poland"

Tomson i Baron z Afromental są prawdziwymi weteranami “The Voice of Poland”. Zaczynali na czerwonych fotelach w drugiej edycji show i z wyjątkiem 9. pojawili się już we wszystkich. Trzykrotnie uczestnicy ich drużyn sięgali po statuetkę.

Sympatyczni artyści znani są z profesjonalizmu, niezwykłego poczucia humoru, a także świetnego podejścia do uczestników. Nieraz za ich sprawą robiło się na planie bardzo wesoło, a czasem wzruszająco. Tym razem powiało romantyzmem i magią. Co zrobił Baron?"

KAPIF_1000pix_K1031052F.jpg
Baron i Tomson, The Voice of Poland, fot. KAPIF

"The Voice of Poland": Baron z pierścionkiem na planie

Podczas sobotniego odcinka "The Voice of Poland” na planie zdarzyła się nietypowa sytuacja. W czasie przerwy między występami Baron wstał z fotela trenerskiego i podszedł do Justyny Steczkowskiej i powiedział:

Dzięki Oliwii wprowadziliśmy się w bajkowy nastrój, więc chciałem wprowadzić do tej bajki trochę magii. Mam tutaj pierścionek, który noszę jako biżuterię. Proszę cię, sprawdź go – mówił, podając koleżance z jury wspomniany przedmiot.

Steczkowska oczywiście przyjęła pierścionek i przymierzyła go:

Trochę jest na mnie za duży, ale spoko, przyjmuję oświadczyny – odparła rozbawiona.

Baron podkreślił, że jest już zajęty, ale docenił żart Steczkowskiej. Nie jest tajemnicą, że spotyka się z Sandrą Kubicką. 

Dlaczego wręczył Steczkowskiej pierścionek? Był to element magicznej sztuczki, której niedawno się nauczył. Baron od pewnego czasu chodzi na lekcje iluzji i postanowił zaprezentować próbkę swoich umiejętności.

KAPIF_1000pix_K1007963F.jpg
Baron, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1024334F.jpg
Baron, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1105282F.jpg
Baron, Sandra Kubicka, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1105253F.jpg
Baron, Sandra Kubicka, fot. KAPIF