Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Huknęły wieści o głośnym transferze w Polsacie. Miszczak ściągnął swoją ulubienicę z TVN?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.05.2024 14:21

Huknęły wieści o głośnym transferze w Polsacie. Miszczak ściągnął swoją ulubienicę z TVN?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. KAPiF

Polsat dopiero co zakończył wyjątkową edycję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a już szykuje się do gromadzenia gwiazd kolejnego sezonu. Na liście propozycji znalazła się niemała niespodzianka. Wszystko wskazuje na udział dotychczasowej reprezentantki TVN. Takiego transferu jeszcze nie było.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi z najlepszych" za nami. Kto wygrał wyjątkową edycję?

Ostatnia edycja rozrywkowego programu Polsatu niosła ze sobą wiele emocji głównie. Internauci byli w szoku, gdy okazało się, że do produkcji wraca Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, którzy jeszcze niedawno obwieszczali smutne pożegnania. W jubileuszowej edycji aktorka wystąpiła jako jedna z uczestniczek, a prezenter zadebiutował w roli jurora.

Nie zabrakło rywalizacji pomiędzy uczestnikami, którzy mieli już za sobą pierwsze udziały w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W końcu ostatni sezon programu miał miano "Najlepsi z najlepszych". Jednak nawet i tutaj trzeba było wyłonić zwycięzcę.

Po niezapomnianych metamorfozach triumfatorem został Filip Lato, który w finale skradł serca widzów jako Elvis Costello z utworem "She". To od ich głosów zależało, kto wygra program, choć i w tej kwestii nie brakowało kontrowersji.

Gdy jednak opadły pierwsze emocje związane z finałem, produkcja przygotowała kolejne niespodzianki. Wiadomo, że program wróci z kolejną edycją. Co ujawniono do tej pory?

Kacper Kuszewski poprowadzi hit TVP. Zastąpi gwiazdora stacji Głosy widzów były nieważne? Fala oburzenia po finale "TTBZ"

Zmiany w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto odchodzi?

Nowy sezon popularnego programu to nie tylko kolejne grono gwiazd, które staną przed muzycznym wyzwaniem. Zmianom ulegnie także skład jury, które w ostatnich latach przechodziło prawdziwe rewolucje. Na fotelach oceniających widzieliśmy już m.in.: Katarzynę Skrzynecką, Pawła Domagałę, Michała Wiśniewskiego czy Kacpra Kuszewskiego.

Podczas ostatniej edycji zmagania uczestników oceniali: Małgorzata Walewska, Robert Janowski oraz Piotr Gąsowski. Okazuje się jednak, że ten skład nie zagości długo w naszych odbiornikach.

Walewska jest trochę zmęczona programem i zastanawia się co dalej, bo 20. edycji, to akurat piękna liczba. Kocha ten program, ale zabiera jej dużo czasu. A to oznacza, że sypie się jury. Janowski odchodzi na pewno. Walewska się zastanawia. Rock może być pewny swego, Gąsowski tak samo - zostaje - przekazał portal Shownews.pl.

To nie jedyne zmiany, na które mogą liczyć widzowie. Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zdradził największą tajemnicę stacji?

Nowa edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z gwiazdą TVN? To dopiero transfer

Na finale nie zabrakło gwiazd, które kibicowały swoim faworytom. Podczas wyjątkowego wieczoru wzrok fotografów skupił się jednak na nieoczekiwanym gościu. Przy boku Edwarda Miszczaka nagle pojawiła się Patricia Kazadi, która chętnie fotografowała się w towarzystwie dyrektora programowego Polsatu.

Informator portalu zdradza, że takie zabieg wcale nie jest przypadkowy. Gwiazda ma szansę stać się objawieniem nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Polsat jest w trakcie rozmów i jej obecność obok Miszczaka to nie przypadek - przekazano.

Warto wspomnieć, że Patricia Kazadi do tej pory była kojarzona raczej z produkcją TVN. Poprowadziła dla stacji głośne programu takie jak m.in. "You Can Dance – Po prostu tańcz" oraz "X Factor". Czy tym razem ma szansę podbić serca widzów Polsatu?

Edward Miszczak, fot. KAPiF
Patricia Kazadi nową gwiazdą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?, fot. KAPiF
Patricia Kazadi, fot. KAPiF
Patricia Kazadi nową gwiazdą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?, fot. KAPiF

Źródło: Shownews.pl