Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Aktorka po latach wraca do "Klanu", ale zagra inną rolę! Taki pomysł scenarzystów to nowość. Uda się?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 18.04.2024 20:12

Aktorka po latach wraca do "Klanu", ale zagra inną rolę! Taki pomysł scenarzystów to nowość. Uda się?

"Klan"
fot. Instagram

“Klan” jest jednym z najbardziej uwielbianych seriali przez widzów. Właśnie okazało się, że do produkcji wraca lubiana aktorka Ewa Florczak. Co ciekawe zagra zupełnie inną rolę. 

Fenomen "Klanu"

"Klan" to serial, który skupia się na życiu wielopokoleniowej rodziny Lubiczów. Akcja toczy się wokół pięciorga rodzeństwa: Pawła i Elżbiety, bliźniaków, oraz ich rodzeństwa Moniki, Ryszarda i Doroty, a także ich własnych rodzin. Serial prezentuje różnorodne wyzwania, z jakimi muszą się zmagać bohaterowie, takie jak nieudane związki, kryzysy małżeńskie czy zdrady. Wszystko to wplecione jest w kontekst życia rodzinnego, co nadaje serialowi charakter rodzinnej telenoweli.

Jedną z bardzo lubianych postaci była Wanda Łuczak, grana przez Ewę Florczak. 

"Lęk, strach". Dramat Jakuba Tolaka. Żona gwiazdy "Klanu" przekazała wieści o chorobie i operacji Agnieszka i Ola z "Klanu" pokazały nowe zdjęcie i wywołały wielkie poruszenie. Wyglądają jak bliźniaczki!

Kariera Ewy Florczak

Ewa Florczak powraca po długiej przerwie do popularnego serialu "Klan", ale tym razem nie jako Wanda Łuczak. Dotychczas zwykliśmy kojarzyć ją z rolą farmaceutki z "Pod Modrzewiem", która udzielała porad Elżbiecie Chojnackiej, granej przez Barbarę Bursztynowicz. 

Jednak po pewnym czasie postać ta zniknęła z ekranów, a o aktorce niewiele się słyszało. Pojawiała się sporadycznie w filmach, ale nigdy nie powtórzyła sukcesu z "Klanu" czy "07 zgłoś się", gdzie grała sierżantkę Ewę Olszańską. Teraz producenci "Klanu" postanowili przypomnieć sobie o tej weterance polskiego ekranu, i 74-letnia Ewa Florczak powraca do stałej obsady serialu, jednak tym razem w zupełnie nowej roli!

Ewa Florczak wraca do "Klanu"

Ewa będzie odgrywać rolę Wiktorii Woźniackiej, która jest matką serialowego Rafała, granego przez Marcina Kwaśnego oraz teściową Oli, granej przez Kaję Paschalską. Jej charakter w serialu będzie zupełnie inny, co mogło być powodem zaskakującej decyzji produkcji. Aktorka od czasu swojego debiutu w "Klanie" zmieniła się — jest szczuplejsza i jej włosy mają teraz bardziej naturalny kolor. 

Cała ta sytuacja sprawia, że fabularny zwrot, jaki przygotowała dla nas produkcja serialu, jest naprawdę zaskakujący. Rzadko zdarzają się podobne historie, gdy aktor powraca do serialu w zupełnie innej roli. Zazwyczaj są to powroty tej samej postaci. 

Aktorkę będziemy mogli zobaczyć już w 4325. odcinku serialu "Klan", który będzie wyemitowany 22 kwietnia o godzinie 17:55. 

"Klan",Instagram
Ewa Florczak, fot. KAPiF
Ewa Florczak, fot. KAPiF