Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Szalona metamorfoza gwiazdy "Klanu"! Aż trudno ją rozpoznać w tej fryzurze i ostrym makijażu
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 28.03.2024 18:04

Szalona metamorfoza gwiazdy "Klanu"! Aż trudno ją rozpoznać w tej fryzurze i ostrym makijażu

Paulina Holtz
Paulina Holtz, fot. KAPiF

Paulina Holtz już jakiś czas temu pokazała fanom zmianę koloru włosów. Teraz jednak poszła o krok dalej. Nietypowa fryzura i mocny makijaż sprawiły, że wygląda jak zupełnie inna osoba!

Paulina Holtz w "Klanie"

Paulina Holtz została wybrana do roli Agnieszki Lubicz w serialu "Klan" podczas przesłuchań w 1997 roku i od tamtej pory nieprzerwanie gra tę postać w produkcji Telewizji Polskiej. Udział w tej telenoweli przyniósł jej ogromną popularność, choć pojawiła się także w innych projektach filmowych i serialowych. 

Dla wielu fanów zawsze będzie kojarzona jako Agnieszka, córka Krystyny i Pawła Lubiczów. Ostatnio rozważała jednak opcję opuszczenia serialu.

Miałam jeden taki kryzys. Jak urodziłam córkę, to powiedziałam, że chyba już nie wrócę. No i zaczęły się rozmowy, żeby znaleźć jakąś nową Agnieszkę. Ale jakoś nie mogli, co - nie powiem - połechtało moje ego, wpaść na nikogo, kto miałby jakieś podobny rodzaj energii. To nawet nie chodzi o podobną fizyczność tylko o to, żeby to była osoba o takiej energii. I wówczas nie znaleźli takiej osoby, więc zapytali, czy nie mogła jeszcze zostać na trochę. W końcu jakoś się złamałam, bo w sumie byłam już związana bardzo z tym serialem trochę było mi przykro odchodzić – powiedziała w rozmowie z “Pomponikiem”.

 

Gwiazda "Klanu" wyremontowała mieszkanie… materiałami ze śmietnika. Efekt nie dla każdego Agnieszka i Ola z "Klanu" pokazały nowe zdjęcie i wywołały wielkie poruszenie. Wyglądają jak bliźniaczki!

Paulina Holtz zmieniła fryzurę

W minionym roku gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę wyglądu. Nową fryzurą pochwaliła się na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Ciągle się nie mogę sobą rudą nacieszyć, a przez pomarańczowe zasłony jestem jeszcze rudsza! – wyznała na Instagramie.

Kilka dni później dodano kolejny post, w którym gwiazda porównała się do Kai Paschalskiej. Obie panie grają siostry w serialu "Klan". Druga aktorka jest znana w branży ze swoich rudych włosów.

BRAKING NEWS! Po 26 latach okazało się, że siostry Lubicz są do siebie podobne!!! Widzowie w szoku! Siostry w jeszcze większym! – pozwoliła sobie na żart Paulina Holtz.

Teraz zaskoczyła fanów jeszcze większą metamorfozą. 

Paulina Holtz przeszła pełną metamorfozę

Paulina Holtz opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym wygląda dość nietuzinkowo. Ma na sobie typowe, ludowe ubranie i do tego czerwone korale. Na ustach ma tego samego koloru szminkę. Włosy są splecione w charakterystycznym upięciu, a na nich pojawiła się chusta. 

NIC NA SIŁĘ @netflixpl Mówią, że wyszła przyjemna, lekka komedia. GRATULACJE!!! Ja obejrzę dopiero dziś ale jeszcze raz dziękuję wszystkim fantastycznym ludziom, dzięki którym ta przygoda była mozliwa i tak przyjemna! @agencja_bumerang – napisała Paulina.

Jak się okazuje Paulina odgrywa rolę Wieśki w komedii, która będzie dostępna na Netflix “Nic na siłę”.

Będziecie oglądać? 

Paulina Holtz, fot. KAPiF
Paulina Holtz, fot. KAPiF
Paulina Holtz, fot. KAPiF
Paulina Holtz, fot. KAPiF
Paulina Holtz, fot. KAPiF
Paulina Holtz, fot. KAPiF
Tagi: Klan