Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Lęk, strach". Dramat Jakuba Tolaka. Żona gwiazdy "Klanu" przekazała wieści o chorobie i operacji
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 24.02.2024 07:29

"Lęk, strach". Dramat Jakuba Tolaka. Żona gwiazdy "Klanu" przekazała wieści o chorobie i operacji

Jakub Tolak
Jakub Tolak, fot. Instagram

Jakub Tolak porzucił aktorstwo na rzecz podróżowania kamperem ze swoją rodziną. Teraz okazuje się, że ich plany pokrzyżowała choroba. Żona aktora wyjawiła prawdę o jego operacji. 

Życie prywatne Jakuba Tolaka

Aktor Jakub Tolak przez 11 lat wcielał się w postać Daniela, syna Moniki Ross, granej przez Izabelę Trojanowską w popularnym serialu telewizyjnym "Klan" emitowanym przez Telewizję Polską. Rozpoczynając swoją karierę na ekranie, miał zaledwie 15 lat. Po wielu latach spędzonych na planie "Klanu" zdecydował się odejść od aktorstwa. 

 W 2021 roku poślubił swoją partnerkę życiową, Zofię Samsel i razem wyruszyli w podróż po świecie. Podróżowanie stało się ich wielką pasją, co zaowocowało prowadzeniem kanału na YouTube i Instagramie pod nazwą "Foxes in Eden". W czerwcu 2022 roku para powitała na świecie córkę, Antoninę. Mała Antonina razem z rodzicami i psem mieszka w kamperze, podróżując po różnych zakątkach globu. Ich ostatnim miejscem był pobyt w Grecji, gdzie dzielili się wyjątkowymi chwilami ze swoich podróży.

Nie zawsze takie życie bywa jednak kolorowe. Małżeństwo nie ukrywa ciemnych stron bycia w ciągłej podróży. Niedawno Jakub Tolak w swoich social mediach zdradził, jakie bywają najgorsze przeszkody.

Walentynki Sary z "Rolnika" zapowiadają się wspaniale. Nie zgadniecie, kogo zabiera na randkę Zaczynała jako gwiazda hitu TVN, a skończyła tragicznie. Miała tylko 38 lat

Co jest najgorsze w mieszkaniu w kamperze?

We wrześniu Jakub Tolak i jego rodzina musieli zmienić swoje plany z powodu awarii pojazdu. Podkreślili, że towarzyszyły im wówczas różnorodne emocje, takie jak frustracja, niepewność oraz poczucie zagubienia.

Cóż, w końcu dopadł nas naprawdę poważny, przymusowy przystanek bez mobilnego domu. Żyjąc w ten sposób, trzeba się liczyć z awariami, nieczęsto jednak (na szczęście!) zdarzają się na tyle poważne usterki, że podróżnicze plany wymagają przełożenia aż o kilka miesięcy. Szczerze, na ten moment jesteśmy na etapie rozpaczy, załamki, braku celu. Ale cały czas szukamy rozwiązań. Być może podzielimy się nimi wkrótce - pisali w mediach społecznościowych.

Zaczęli wtedy zauważać, jak narodziny córeczki zmieniły ich podejście do życia.

Ta sytuacja przypomniała nam również, że dziecko zmienia naprawdę wszystko. Wcześniej, traktowalibyśmy tę komplikację w kategoriach przygody – podsumowali gorzko małżonkowie.

Teraz jednak para musi wstrzymać się z podróżowaniem. Wszystko przez chorobę, jaka spotkała Jakuba Tolaka. Aktor czeka na poważną operację,

Choroba i operacja Jakuba Tolaka

Najnowszy post na Instagramie pary wywołał niepokój wśród ich fanów. Zofia Samsel poinformowała, że jej mąż ma problemy z sercem i wymaga natychmiastowej operacji, dlatego para musi wrócić do Polski.

Ile jeszcze będziecie tak żyć? Nie wiemy. Ten wyjazd jest podobny do wcześniejszych, mimo różnego rodzaju trudności, jest łatwo, wiemy co robić i co nas czeka. Ale niebawem czeka nas też życiowy zakręt. Kuby operacja serca zbliża się wielkimi krokami. Będzie lęk, strach, pora na przeanalizowanie przyszłości. Bierzemy oddech i szukamy spokoju w drodze. Teraz nam się bardzo przyda. Ładujemy baterie na zapas. W przyszłych miesiącach będziemy z tego czerpać – napisała żona Jakuba Tolaka.

Z materiałów dodawanych przez parę na mediach społecznościowych wygląda na to, że wrócili już do Polski.

Życzymy dużo zdrowia.

Jakub Tolak, fot. Instagram
Jakub Tolak, fot. Instagram
Jakub Tolak, fot. Instagram
Jakub Tolak, fot. Instagram
Jakub Tolak, fot. Instagram
Jakub Tolak, fot. Instagram