Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Życiowa rewolucja u Ani z "Rolnika" tuż po porodzie. Nie była gotowa na taki scenariusz
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 29.05.2024 11:45

Życiowa rewolucja u Ani z "Rolnika" tuż po porodzie. Nie była gotowa na taki scenariusz

Ania z "Rolnik szuka żony"
fot. kadr TVP/Instagram

Znana z programu "Rolnik szuka żony” Ania Derbiszewska niedawno urodziła. Krótko po porodzie stało się coś, co zupełnie ją zaskoczyło. Nie tak wyobrażała sobie początki macierzyństwa.

Ania z "Rolnika" urodziła

Przez kilka tygodni widzowie TVP śledzili losy uczestników, którzy postanowili dać sobie szansę na miłość w telewizyjnym programie. Ich relacja napotkała trudności, gdy podczas emisji "Rolnik szuka żony" do Ani odezwała się była partnerka Jakuba. Para przetrwała jednak te przeszkody i zakończyła program razem, a niedługo później ogłosili, że spodziewają się dziecka. Po długim oczekiwaniu, w końcu poinformowali o narodzinach syna.

Przedstawiamy Wam Dariusza, synka @aniaderbiszewska i @jakub_manikowski z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka! - przekazano na profilu programu.

Niedługo później sama Ania skontaktowała się z internautami. Wróciła ze szpitala do wiejskiej posiadłości, gdzie wraz z dzieckiem odzyskuje siły. Jak uczestniczka "Rolnik szuka żony" radzi sobie w roli matki?

Ma z nią troje dzieci. Kuba z "Rolnika" o relacjach Anny z byłą żoną "U Jakuba każde dziecko tak?" Fanka szybko dopiekła Ani z Rolnika

Ania z "Rolnika" pochwaliła się pierwszymi chwilami z dzieckiem

Po tygodniu od porodu uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" podzieliła się swoimi przemyśleniami z internautami. Razem ze swoim synkiem spędza czas w domowym zaciszu, otoczona bliskimi. Nie mogła się powstrzymać od opisania swoich pierwszych dni jako matka. 

Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje. ps. jak widać melusia także zadowolona - pisała.

Fani wyrażali ogromną radość z powodu narodzin kolejnego dziecka w "programowej rodzinie". W komentarzach obficie pojawiały się gratulacje oraz życzenia zdrowia dla mamy i nowego maluszka. 

Teraz Ania podzieliła się czymś, co mocno ją zdziwiło. Tego kompletnie się nie spodziewała.

Ania z "Rolnika", o tym co zaskoczyło ją po porodzie

Ania z programu "Rolnik szuka żony 10", mimo że jest pochłonięta nową rolą, stara się czasem odezwać do swoich fanów. Zazwyczaj robi to w czasie drzemek syna, ponieważ jak się okazuje, mały Dariusz lubi spać w ciągu dnia. Niestety, w nocy wydaje się być bardziej aktywny. 

Powiem wam, że Dareczek tak w ciągu dnia lubi sobie pospać, natomiast wieczorem bywa różnie. No, daje nam troszkę "popalić". Ale już widocznie taki jego charakter (...). Pozdrawiamy was serdecznie - powiedziała Ania w najnowszej relacji w sieci.  

Mimo tych ciężkich chwil, Ania na pewno jest bardzo zadowolona z bycia matką. 

Ania z
Ania z "Rolnika" z synkiem, fot. Instagram
Ania i Kuba z
Ania i Kuba z "Rolnika", fot. kadr TVP