Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Waldi i Dorotka z "Rolnika" ogłosili ciążę i świętują
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.05.2024 21:17

Waldi i Dorotka z "Rolnika" ogłosili ciążę i świętują

Rolnik szuka żony
Fot. Instagram

Waldemar i Dorota z “Rolnik szuka żony” wczoraj ogłosili, że spodziewają się dziecka. Teraz pokazali, z kim świętowali radosne nowiny. To same gwiazdy TVP! Mamy zdjęcia.

“Rolnik szuka żony”: Waldemar i Dorota spodziewają się dziecka

“Rolnik szuka żony” słynie z tego, że wiele par, które poznały się w programie, założyło trwałe związku. Ostatni 10. sezon wyłonił dwie relacje, które nie tylko układają się śpiewająco, ale które zaowocowały dziećmi. Niedawno potomka doczekali się Ania Derbiszewska i Jakub Manikowski.

Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje – napisała Anna na Instagramie.

 Ledwie wczoraj, tuż przed Dniem Matki, radosne nowiny przekazali Waldemar i Dorota. Okazało się, że teraz oni spodziewają się dziecka. Sposób, w jaki to ogłosili, jest wyjątkowy, towarzyszyły im gwiazdy TVP. Emocjonujące szczegóły poniżej.

Dorotka z "Rolnika" w ciąży. Razem z Waldkiem zdradzili płeć "U Jakuba każde dziecko tak?" Fanka szybko dopiekła Ani z Rolnika

Waldi i Dorota z "Rolnika" świętują z gwiazdami TVP

Waldi i Dorotka opublikowali 25 maja piękne nagranie z ogłoszeniem ciąży. Jako podkład muzyczny służy w nim piosenka z intra do “Rolnika”. Dorota otrzymuje w nim białe róże, które wymienione są w treści utworu. Przyszli rodzice ogłosili w filmie:

  • Na taką chwilę czekałem bardzo długo. Kochani, wśród sprzyjających okoliczności przyrody oraz towarzystwa naszych wspaniałych przyjaciół, pragniemy podzielić się z wami cudowną nowiną – mówi szczęśliwy Waldemar.
  • Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki – dodaje Dorota.

W filmie wzięły udział osoby dobrze znane widzom programów TVP. Rolnik i jego wybranka wyjechali bowiem w góry, by spotkać się ze znajomymi na specjalnej imprezie. Kto im towarzyszył? Szczegóły poniżej.

Impreza Waldemara i Doroty z "Rolnik szuka żony": zdjęcia

Waldemar i Dorota ostatnie dni spędzili z największymi gwiazdami programów “Sanatorium miłości” oraz “The Voice Senior”. Wszyscy zebrali się w uroczej, pełnej zieleni wsi Przyborów-Głuchaczki, niedaleko Żywca. Wśród gości była między innymi Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz, czyli Królowa Turnusu trzeciej edycji “Sanatorium”. Obrodziło też w Królów z tego programu.

Na zdjęciach i nagraniach, jakie opublikował Waldi, widzimy Piotra Huberta z 4. sezonu, Józefa Raciniewskiego z 5. edycji i Stanisława Bobera, który został Królem Turnusu ostatniej, 6. serii.

To był dla mnie zaszczyt przebywać w tak dostojnym gronie. Czuję się zaszczycony – żartował Gilas na jednym z filmów.

Ostatni dzień w spotkania w pięknych okolicznościach przyrody zebrani zakończyli wspaniałym grillem.

Rolnik szuka żony, Waldemar i Dorota, ciąża, impreza z gwiazdami The Voice Senior i Sanatorium miłości, zdjęcia
Waldemar i Dorota z gwiazdami “The Voice Senior” i “Sanatorium miłości”, fot. Instagram
Rolnik szuka żony, Waldemar i Dorota, ciąża, impreza z gwiazdami The Voice Senior i Sanatorium miłości, zdjęcia
Waldemar i Dorota z gwiazdami “The Voice Senior” i “Sanatorium miłości”, fot. Instagram