Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Anna z "Rolnika" ledwie urodziła, a Kubie zarzucają nieuczciwość
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.05.2024 22:19

Anna z "Rolnika" ledwie urodziła, a Kubie zarzucają nieuczciwość

Rolnik szuka żony
Fot. TVP; Instagram

Anna i Jakub z “Rolnik szuka żony” niedawno zostali rodzicami. Kuba mierzy się jednak z zarzutami o nieuczciwość. Internauci i… przeszłość nie dają Manikowskiemu spokoju.

"Rolnik szuka żony": jak nazywa się syn Ani i Kuby?

Pierwsze dziecko 10. sezonu “Rolnik szuka żony” już jest na świecie. Ania Derbiszewska i Kuba Manikowski doczekali się narodzin syna. Rolniczka czekała tydzień z obwieszczeniem radosnych nowin. 23 maja napisała na Instagramie:

Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje – pisała szczęśliwa Anna.

Para nie może jednak liczyć na spokój, bo internauci wciąż zadają im wścibskie pytania. Ostatnio jedna z osób zapytała na Jakuba na Instagramie, jakie relacje mają Anna i jego była żona.

Chyba całkiem poprawną. Jedna się cieszy, że mnie ma, a druga, że już mnie nie ma, więc panuje atmosfera wzajemnego szczęścia i wdzięczności – odpisał ironicznie Manikowski.

Poprzednie małżeństwo Kuby przyniosło na świat troje dzieci, jednak zakończyło się z hukiem. Jego była żona jest influencerką, która chętnie opowiada o swojej przeszłości. Co wyznała o swoim poprzednim związku?

Waldi i Dorotka z "Rolnika" ogłosili ciążę i świętują Ma z nią troje dzieci. Kuba z "Rolnika" o relacjach Anny z byłą żoną

Kim jest była żona Jakuba z "Rolnika"?

Jakub Manikowski ma z poprzedniego małżeństwa troje dzieci. Jego pociechy mają obecnie 11, 9 i 4 lata. Była żona Kuby to Ada Gadomska, która w sieci dzieli się spostrzeżeniami na temat samotnego rodzicielstwa, związków i życia po rozstaniu. Sama niedawno ponownie wyszła za mąż. Siłą rzeczy nawiązuje jednak we wpisach do swojej przeszłości.

Miałam tylko 18 lat, kiedy zostałam mamą po raz pierwszy. Miałam 23 lata, kiedy wzięłam ślub i niewiele więcej, kiedy się rozwiodłam. [...] Miałam 26 lat, kiedy zostałam samotną mamą trójki dzieci – ogłosiła na jednym z filmów.

Nietrudno też w innych wypowiedziach znaleźć stwierdzenia, które zdają się nawiązywać do jej zakończonego związku. W jednym z postów, w którym opowiadała, jak pisała listy do swoich dzieci, kiedy były jeszcze małe, wyznała:

Pisałam też o tym, jak bardzo się boję, bo świat, który budowałam, utkany był z półprawd, niedopowiedzeń, uczuć wymyślonych – być może dlatego, nigdy ich nie przeczytają [listów – red.]. Kiedy wszystko runęło, kiedy ziemia usunęła nam się spod stóp, zaczęłam raz jeszcze – czytamy w jednym ze wpisów.

Nie dziwi zatem, że internauci nie chcą odpuścić Kubie. Co właśnie mu zarzucono? Szczegóły poniżej.

Kuba z "Rolnik szuka żony" odpowiada na zarzuty

Kuba od czasu do czasu odpowiada na Instagramie na pytania fanów. Uczestnik programu TVP nie zawsze słyszy miłe uwagi. Tak było i tym razem. Jedna z osób zapytała w bardzo uszczypliwym tonie:

Czy wobec Ani jesteś bardziej uczciwy, niż wobec Ady? – padło pytanie od internauty.

Manikowski wytłumaczył się, że nie będzie odpowiadał, bo słowa te mogą przeczytać jego dzieci. Zasugerował jednak, że w tym, co wydarzyło się w przeszłości, nie było tylko jego winy.

Podobnych pytań pojawiło się sporo, ale z uwagi na to, że moje relacje przeglądają również dzieci, pozwolę sobie odpuścić ten temat. Pamiętajmy, że prawda zawsze leży gdzieś pośrodku i nikt nie pozostaje bez winy – napisał Jakub.

Jak sądzicie, była żona Kuby jeszcze otworzy się na temat tego, co między nimi zaszło?

Rolnik szuka żony, Ania i Kuba, narodziny syna, zarzuty wobec Jakuba, jak traktował byłą żonę
Kuba z “Rolnika” krytykowany przez internautów, fot. Instagram
Rolnik szuka żony, Ania i Kuba, narodziny syna, zarzuty wobec Jakuba, jak traktował byłą żonę
Była żona Kuby z “Rolnika” z dziećmi i drugim mężem, fot. instagram.com/latteyej