Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Zwolniona z TVP Magdalena Ogórek już nigdy nie wróci do mediów? Wiemy, co będzie teraz robić
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 14.02.2024 14:12

Zwolniona z TVP Magdalena Ogórek już nigdy nie wróci do mediów? Wiemy, co będzie teraz robić

Magdalena Ogórek
Magdalena Ogórek, fot. KAPiF

Magdalena Ogórek ma za sobą naprawdę pokaźne doświadczenie zarówno medialne, jak i polityczne. Po zmianie władzy musiała się jednak pożegnać ze stanowiskiem w TVP. Wypowiedziała się w kontekście powrotu na swoich mediach społecznościowych.

Magdalena Ogórek o pracy w TVP

Magdalena Ogórek wróciła do pracy w TVP po przebyciu krótkiej choroby. Poprowadziła program “W tyle wizji”, gdzie poruszano tematy związane z aktualną sytuacją w mediach. Była kandydatka SLD na prezydentkę Polski udzieliła również wywiadu dla serwisu Pudelek. Na pytanie o możliwość zwolnienia z pracy, wydawała się być spokojna i niewzruszona. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że dostanie wypowiedzenie.    

Tak wygląda praca w mediach, zwłaszcza w firmie, w której wiele zmienia się pod wpływem zmiany władzy w kraju. Ja jestem zadaniowcem. Przychodzę do pracy i wypełniam swoje obowiązki - przekazała Magdalena Ogórek

Niedawno odbywał się strajk przed siedzibą TVP. To wtedy Magdalena Ogórek miała szansę porozmawiać z wiernymi widzami stacji. 

Tomasz Raczek miażdży nową "Akademię pana Kleksa". Najmocniej dostało się 14-letniej aktorce. Porównał ją do gwiazdy erotyku! Zaczynała jako gwiazda hitu TVN, a skończyła tragicznie. Miała tylko 38 lat

Magdalena Ogórek spotkała się z widzami

Przed siedzibą TVP odbyła się jakiś czas temu pikieta, która miała na celu "obronę wolnych mediów". Nie był to jedyny dzień, kiedy można było zobaczyć sympatyków państwowej telewizji gromadzących się przed budynkiem. Magdalena Ogórek sama przekonała się o tym, gdy wróciła do pracy.

(…) bardzo się cieszę, że mogłam spotkać się z widzami. Zwłaszcza że pod budynkiem TVP przy ulicy Powstańców Warszawy czekał na mnie Pan, który ogląda m.in. mój program i podarował mi piękny bukiet - wyznała gwiazda medium w rozmowie z Pudelkiem.

Wielu widzów tęskni za Magdaleną Ogórek w mediach. Gwiazda postanowiła udostępnić pytanie internautki o powrót wraz z własną odpowiedzią. 

Czy Magdalena Ogórek wróci do mediów?

Po zmianach w polskim Sejmie i zaprzysiężeniu nowego rządu, osoby związane z aktualną władzą zaczęły dokonywać zmian w TVP. Jedną z tych zmian było zwolnienie prezenterów, którzy byli postrzegani jako sympatycy PiS. Magdalena Ogórek również musiała pożegnać się z pracą. Choć niektórzy jej dawni koledzy i koleżanki znaleźli zatrudnienie w TV Republika, Ogórek jak dotąd nie powróciła przed kamerę. Nie jest pewna, czy będzie miała taką szansę. Jednak ostatnio na Instagramie pokazała, że setki osób tęsknią za nią na ekranie. Dowodem na to są wiadomości, jakie otrzymuje od swoich fanów. Prezenterka udostępniła jedną z nich 

Wciąż wierzę, że wróci pani do nas. Czekam, bardzo tęsknię za pani osobą w mediach - czytamy na screenie.

Magdalena Ogórek opublikowała swoją odpowiedź, przy okazji poruszając szerzej kwestię możliwości powrotu do telewizji.

Ogromnie miło, dziękuję Pani... Powiem od serca: jeszcze nie zdecydowałam. Bardzo potrzebuję spokoju. Mam za sobą kilka przeżyć, którymi można obdzielić 10 osób - napisała.  

 

Magdalena Ogórek, fot. KAPiF
Magdalena Ogórek, fot. KAPiF
Magdalena Ogórek, fot. KAPiF
Magdalena Ogórek, fot. KAPiF
Magdalena Ogórek, fot. KAPiF
Magdalena Ogórek, fot. KAPiF
Tagi: TVP