Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Złożyła pozew rozwodowy po 18 latach małżeństwa! Zapowiada walkę o opiekę nad pięciorgiem dzieci i alimenty
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 01.04.2024 20:04

Złożyła pozew rozwodowy po 18 latach małżeństwa! Zapowiada walkę o opiekę nad pięciorgiem dzieci i alimenty

Złożyła pozew rozwodowy po 18 latach małżeństwa. Chce pełnej opieki nad pięciorgiem dzieci
Złożyła pozew rozwodowy po 18 latach małżeństwa. Chce pełnej opieki nad pięciorgiem dzieci, fot. East News

Spędzili razem prawie dwie dekady. Wszyscy byli w szoku, gdy okazało się, że zdecydowali się na rozwód. Teraz sprawa nabiera tempa, bo aktorka zamierza walczyć o pełnoprawną opiekę nad dziećmi. 

Związek Tori Spelling i Dean McDermotta

Spelling i McDermott spotkali się w 2005 roku na planie filmu "Zbrodnia w mojej głowie". Mimo że oboje mieli partnerów życiowych w tamtym czasie, szybko się w sobie zakochali, co przekształciło się w romans.

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Każde z nas miało na palcu obrączkę, ale nie byliśmy w stanie zapanować nad tym, co się między nami działo - tłumaczyła aktorka.

Wyjaśnienia te składała, gdy wyszło na jaw, że z kolegą z planu zdradzała swojego męża, scenarzystę Charliego Schaniana.  

Zaledwie po miesiącu od zakończenia rozwodu, Spelling wyszła za mąż za nowego partnera, z którym później wystąpili w kontrowersyjnym reality show "Tori i Dean". W 2014 roku pojawił się program "True Tori", w którym McDermott otwarcie przyznał się do licznych zdrad, problemów z seksoholizmem i uzależnienia od narkotyków. Para wychowuje razem pięcioro dzieci.

Po prawie 18 latach okazało się, że para zdecydowała się na rozwód. 

Powraca uwielbiany serial o detektywie Malanowskim! Nie uwierzycie, kto zastąpi Cieślaka! Tylko u nas: Czułości Piotra Adamczyka z mężczyzną pod osłoną nocy! Nie uwierzycie, gdzie zrobiono te pikantne zdjęcia

McDermott I Spelling rozwodzą się

W czerwcu ubiegłego roku Dean McDermott poinformował, że rozstaje się ze swoją żoną Tori Spelling.     

Z wielkim smutkiem i bardzo, bardzo ciężkim sercem, po 18 latach spędzonych razem i doczekaniu się pięciorga niesamowitych dzieci, Tori i ja zdecydowaliśmy się pójść osobnymi drogami i rozpocząć nowy rozdział. Będziemy nadal współpracować jako kochający rodzice i prowadzić nasze pociechy w tym trudnym czasie. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności, ponieważ skupiamy się teraz na otoczeniu rodziny miłością i wspólnym przejściu przez to wszystko. Dziękuję wam za wsparcie i życzliwość - napisał na Instagramie kanadyjski aktor.  

Po kilku godzinach jednak McDermott usunął post, co sugerowało, że para może jeszcze nie być pewna ostatecznej decyzji o rozstaniu i być może próbuje naprawić swój związek. Jednakże przyjaciel aktora ujawnił, że sytuacja jest już przesądzona, sugerując, że nie ma nadziei na uratowanie tego małżeństwa. W wywiadzie dla magazynu "People" zdradził, że czas tego związku jest już policzony.

Dean na sto procent chce zakończyć to małżeństwo. Usunął oświadczenie z Instagrama, bo Tori go o to poprosiła. Ale nie zmienia to faktu, że do rozstania podchodzi bardzo poważnie - spakował wszystkie walizki. On już nie daje rady. Powiedział jej, że to definitywny koniec - stwierdził.  

Teraz aktorka zamierza walczyć o pełną opiekę nad dziećmi. 

Tori Spelling składa pozew rozwodowy

Według doniesień medialnych Tori Spelling złożyła dokumenty rozwodowe. W tych papierach, do których serwis "People" miał dostęp, aktorka wymieniła różnice między nią a jej małżonkiem jako powód rozstania, zaznaczając, że nie da się ich pogodzić. Gwiazda znanego serialu "Beverly Hills, 90210" złożyła wniosek o wspólną opiekę nad ich pięciorgiem dzieci. W planach jest, że dzieci będą mieszkały z nią na co dzień, a McDermott będzie miał co jakiś czas prawo do ich odwiedzania.

Zwraca się o wspólną opiekę prawną nad dziećmi, ale chce, aby wyłączna opieka fizyczna z możliwością odwiedzin dla 57-letniego McDermotta została ustalona w późniejszym terminie. Chce też, żeby płacił alimenty - donosi Page Six. 

Lubiliście tę parę?

Tori Spelling i Dean McDermott, fot. Instagram
Tori Spelling i Dean McDermott, fot. Instagram
Tori Spelling i Dean McDermott, fot. Instagram
Tori Spelling i Dean McDermott, fot. Instagram
Tori Spelling i Dean McDermott, fot. Instagram
Tori Spelling i Dean McDermott, fot. Instagram