Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Powraca uwielbiany serial o detektywie Malanowskim! Nie uwierzycie, kto zastąpi Cieślaka!
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.03.2024 19:08

Powraca uwielbiany serial o detektywie Malanowskim! Nie uwierzycie, kto zastąpi Cieślaka!

Bronisław Cieślak
Bronisław Cieślak, fot. KAPiF/YouTube

To już potwierdzone. Na ekrany wróci serial “Malanowski i partnerzy”, który kochali widzowie. Wielu pewnie będzie zastanawiać się kto zastąpi legendarnego Cieślaka. Znamy już odpowiedź. To popularny polski aktor. 

Powrót serialu "Malanowski i partnerzy" na ekrany

“Malanowski i partnerzy” to oparty na niemieckiej licencji, serial warszawskiego biura detektywistycznego. W latach 2009-2016 Polsat wyemitował 16 serii produkcji, a odcinki były emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 16:30. W 2015 r. wiosenną serię "Malanowski i partnerzy" oglądało średnio 1,7 mln widzów.  

Bronisław Cieślak, znany przede wszystkim z roli w "07 zgłoś się", zmarł w 2021 r. Teraz serial wraca z nowym głównym bohaterem — Andrzejem Malanowskim, bratem Bronisława Malanowskiego, który zostaje właścicielem biura detektywistycznego i zaczyna oficjalnie nim kierować. W rozwiązywaniu zagadek pomagać mu będą detektywi w postaci Anny Lucińskiej, Wacława Warchoła, Marka Krupskiego oraz Magdaleny Dwurzyńskiej.

Czy nowa seria powtórzy sukces poprzednich?

Ludzie zaczęli gwizdać po występie Dagmary i Hakiela, gdy oceniło ich jury. Takie sceny pierwszy raz w "Tzg" A jednak! Polacy z sukcesem na Oscarach, mimo braku „Chłopów”! Nie zabrakło łez wzruszenia

O czym będzie nowa odsłona serialu?

Polsat oficjalnie zapowiedział o tym, jak będzie wyglądała nowa seria programu.

"Serial kryminalny "Malanowski. Nowe rozdanie" będzie opowieścią o grupie detektywów mierzących się w swojej codziennej pracy z tajemniczymi sprawami, które pełne są nieoczekiwanych zwrotów akcji i niejasnych okoliczności, a prawda ukryta jest gdzieś pod płaszczykiem pozornie oczywistych faktów. Choć niektóre historie wydają się trywialne, ukrywają w sobie tragiczne i złożone ludzkie dramaty" — informuje Polsat.

Wiadomo, już kto wcieli się w postać Andrzeja Malanowskiego.

Andrzej Grabowski zagra Malanowskiego

Nowa odsłona serialu po tragicznej śmierci Bronisława Cieślaka przywraca historię z nowymi postaciami. Wiadomo już, że to Andrzej Grabowski wcieli się w rolę Andrzeja Malanowskiego, który przejmuje stery po swoim bracie, Bronisławie Malanowskim. Andrzej staje się właścicielem oraz kierownikiem biura detektywistycznego. 

Choć widzowie dobrze znają Grabowskiego z roli Ferdka Kiepskiego w "Świecie według Kiepskich", teraz czeka go zupełnie inna przygoda aktorska. Dodatkowo, w latach 2014-2022 aktor zasiadał w jury programu rozrywkowego "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" nadawanego przez Polsat, za co został nawet nominowany do zdobycia Telekamery 2021 w kategorii "juror". Chociaż Polsat jeszcze nie ogłosił daty premiery, można przypuszczać, że nowy serial zadebiutuje jesienią. Obecnie stacja emituje program docu-crime "Gliniarze" w popołudniowym paśmie czasowym.

Andrzej Grabowski w popularnym serialu, fot. mat. prasowe Polsat
Andrzej Grabowski w popularnym serialu, fot. mat. prasowe Polsat

 

Andrzej Grabowski, fot. KAPiF
Andrzej Grabowski, fot. KAPiF
Andrzej Grabowski, fot. KAPiF
Andrzej Grabowski, fot. KAPiF
Andrzej Grabowski, fot. KAPiF
Andrzej Grabowski, fot. KAPiF