Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Tylko u nas: Czułości Piotra Adamczyka z mężczyzną pod osłoną nocy! Nie uwierzycie, gdzie zrobiono te pikantne zdjęcia
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.03.2024 14:01

Tylko u nas: Czułości Piotra Adamczyka z mężczyzną pod osłoną nocy! Nie uwierzycie, gdzie zrobiono te pikantne zdjęcia

Piotr Adamczyk, fot. KAPiF; Świat Gwiazd Exclusive
Piotr Adamczyk, fot. KAPiF; Świat Gwiazd Exclusive

Tego z pewnością nikt się nie spodziewał. Piotr Adamczyk, jeden z największych amantów polskiego kina, trafił w objęcia mężczyzny. Zdjęcia, na których zobaczyć można całującego się aktora, mogą okazać się niemałym szokiem dla jego fanów. Wszystko na potrzeby nowego projektu. Jakiego? Zdradzamy szczegóły.

Piotr Adamczyk nie potrafił opędzić się od kobiet

Piotr Adamczyk nigdy nie musiał narzekać na brak powodzenia. Aktor, który przejął rolę naczelnego uwodziciela polskiego kina po Janie Piechocińskim w cieszącym się sympatią widzów “Och, Karol 2”, również w życiu prywatnym wiązał się z pięknymi kobietami.

Gwiazdor spotykał się m.in. z Agnieszką Wagner, czy Magdą Gessler, która relację z nim opisała nawet w swojej książce. Co ciekawe, sam zainteresowany niechętnie opowiada w mediach o romansie, który nawiązał już ponad dwie dekady temu.

Kolorowe gazety chętnie rozpisywały się natomiast o jego związku z Weroniką Rosati, z którą poznał w 2013 r. na planie jednego z seriali. Sielankę zakończył jednak niebezpieczny wypadek, w którym ucierpiała aktorka. Zdaje się, że to właśnie rozległe złamanie nogi, które w swoich mediach społecznościowych gwiazda nazwała “okaleczeniem na całe życie” pogrzebało szanse na wspólną przyszłość, zwłaszcza że kierowcą feralnego dnia był sam Piotr Adamczyk.

Już są! Nowe "Pamiętniki wakacji" z Dagmarą! Tak zmienili ją w Grażynę. Mamy pierwsze zdjęcia Bartłomiej Topa dostał nagrodę z wulgarnym uzasadnieniem. Jego reakcja na gali? "Bez komentarza"

Związek Piotra Adamczyka

Obecnie, Piotr Adamczyk jest w związku małżeńskim z aktorką Karoliną Szymczak. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2019 r. Świętując czwartą rocznicę, artystka zamieściła w swoich mediach społecznościowych wymowny post.

Dziękuje za to, że mogę dzielić życie z przyjacielem, nie ma nic piękniejszego. Jedyne co mogę powiedzieć, żeby nie było aż tak cukierkowo, to, to, że do tej przyjaźni dochodziliśmy długo, ale skutecznie. Jak co roku, życzę nam dalej budowy naszej drogi, już bez dziur - czytamy we wpisie.

Czy “dziurą” mogą okazać się zdjęcia, które wywołają z pewnością szok u fanów aktora, którego popularność zdobyła m.in. rola Jana Pawła II w filmie “Karol - człowiek, który został papieżem”? Zobaczcie sami.

Pikantne zdjęcia Piotra Adamczyka

Już w piątek w serwisie Player zadebiutuje nowy serial komediowy “Klara”, w którym podziwiać będziemy mogli m.in. Adama Woronowicza, czy Izabelę Kunę. W obsadzie znalazł się również Piotr Adamczyk.

Redakcja Świata Gwiazd dotarła do przedpremierowych zdjęć z produkcji, na których zobaczyć możemy aktora całującego się z mężczyzną. Namiętna scena z pewnością okaże się zaskoczeniem dla fanów, tym bardziej że kwestia społeczności LGBT w polskim kinie wciąż wzbudza kontrowersje w niektórych środowiskach.

Nie należy przypuszczać jednak, by żona Piotra Adamczyka była zazdrosna o swojego ukochanego. Oboje są profesjonalistami, którym zdarzało się pracować nawet w Hollywood i z pewnością potrafią oddzielić życie zawodowe od prywatnego.

Piotr Adamczyk - Klara
kadr z serialu Playera “Klara”/fot. Świat Gwiazd Exclusive
Piotr Adamczyk - Klara
kadr z serialu Playera “Klara”/fot. Świat Gwiazd Exclusive
Piotr Adamczyk - Klara
kadr z serialu Playera “Klara”/fot. Świat Gwiazd Exclusive
Piotr Adamczyk
Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak, fot. KAPiF